°C

Štvrtok, 21. január 2021. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Dvojica (26) sexovala na pláži: Policajti v šoku... aj z toho, čo sa potom dialo v ich aute!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Youtube/Truths Stranger
03.02.2020 12:32

BORACAY ISLAND - Nemravný pár poriadne šokoval ľudí vo filipínskom letovisku Boracay Island. Mladý Austrálčan a Britka si to rozdali priamo na pláži a pokračovali v tom, aj keď sa pri nich zjavili policajti a prikázali im, aby prestali. Obidvaja boli opití. Čaká ich súd.


Dvadsaťšesťročná Angličanka a jej rovnako starý milenec si na dovolenke na Filipínach poriadne zavarili. Vášnivo sa milovali priamo na pláži a neprestali ani po tom, čo k nim prikráčali policajti. "Stáli sme vedľa nich a oni naďalej sexovali," uviedol policajný desiatnik Joel Banga-ora. 

VIDEO Roman s priateľkou pobúrili ľudí na pláži: Najprv maznanie, potom prešli rovno na sex

Polícia dvojicu napokon spútala, no to pre nich nebola žiadna prekážka. Podľa Banga-oru v milovaní pokračovali aj počas cesty na policajnú stanicu. "Vôbec neboli v rozpakoch, keď sme prišli. Prsia ženy boli úplne odokryté a mužov penis bol jasne viditeľný," pokračuje Banga-ora. 

Ilustračné foto
Dvojica (26) sexovala na
Zdroj: Getty Images

Zadržaní boli značne opití a nevnímali, čo sa deje okolo nich. Skončili na mestskej policajnej stanici, kde ich neskôr obvinili z verejného pohoršenia. Pustili ich na kauciu, kým sa nezačne súdne konanie.


Galéria

Ilustračné foto Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články