FOTO Otec s dcérou sa boli najesť v McDonalde: Keď dostali účet, nemohli sa prestať smiať | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

FOTO Otec s dcérou sa boli najesť v McDonalde: Keď dostali účet, nemohli sa prestať smiať

Zdroj: Facebook/Emily Timmins
16.01.2020 13:26

LIVERPOOL - Emily Timminsová spolu so svojím otcom z Liverpoolu zostali šokovaní, keď zbadali účtenku z McDonald’s. Očakávali, že na nej bude napísaná značka ich auta, aby zamestnanci vedeli, komu patrí jedlo. Namiesto toho tam stálo slovo, ktoré sa mohlo muža poriadne dotknúť. Dvojica sa ale namiesto toho na tom dobre pobavila.


Emily a jej otec Vinny si z fastfoodu okrem jedla odniesli aj úsmevný zážitok. Zašli do drive-thru, aby si dali niečo pod zub. Zamestnanec ich ale požiadal, aby zaparkovali a počkali, kým im donesie objednávku niektorý z jeho kolegov na parkovisko, pretože mali veľa objednávok. Keď dvojica obdržala účet a pozrela na neho, skoro sa rozplakali od smiechu. Obvykle je na nej uvedené registračné číslo auta, aby zamestnanci vedeli, komu odovzdať pripravené jedlo. Na účte Timminsovcov však stálo "strieborné (plešatý)", čím narážali na Vinnyho účes.

FOTO Otec s dcérou
Zdroj: Facebook/Emily Timmins

"Otec sa pozrel na účtenku a začal sa strašne smiať," uviedla Emily na Facebooku. Vinny sa následne pozrel na zamestnanca a nazval ho "drzým bláznom". Ten len odvetil: "Kolegovia mi vôbec neuľahčujú život, že?" 

FOTO Otec s dcérou
Zdroj: Facebook/Emily Timmins

Príspevok sa stal senzáciou. Tínedžerka sa pochváilla, že jej otca teraz na ulici spoznávajú aj cudzí ľudia. "Išli sme na zápas Evertonu a muž vedľa nás sa spýtal, či sme to my, otec s dcérou, ktorých pozná z Facebooku," prezradila. Na incidente sa otec s dcérou bavia dodnes. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články