°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

FOTO Mladík sa zobudil v noci na to, že horí! Neurobte rovnakú chybu ako on

Zdroj: Facebook/Ethan Landers
07.11.2019 21:01

DES MOINES - Ethan Landers z amerického štátu Iowa zverejnil nepríjemnú skúsenosť so smart hodinkami Fitbit. Tie mu totiž skratovali a začali horieť. Príspevok plný varovania pred používaním tohto výrobku doplnil aj sériou fotografií, na ktorých zachytil svoje popáleniny. Podľa jeho slov ho čaká dlhodobá liečba a lekári zatiaľ nevylučujú ani plastickú operáciu.


Ethan sa nedávno zobudil na pálivú bolesť a zacítil strašný zápach. Hneď si všimol, že z hodiniek, s ktorými spal, sa valí dym. Nedokázal si ich ale strhnúť dolu. Nakoniec sa to podarilo až jeho manželke.

Mladík zašiel na pohotovosť, kde mu ošetrili popáleniny tretieho stupňa a zároveň mu urobili röntgen. Chceli sa uistiť, či nie sú v rane nejaké úlomky. Časom možno bude potrebovať aj plastickú operáciu. "Len dúfam, že mi to nepoškodilo nijaký nerv a nezostanú mi trvalé následky," obáva sa Landers. 

FOTO Mladík sa zobudil
Zdroj: Facebook/Ethan Landers

FOTO Mladík sa zobudil
Zdroj: Facebook/Ethan Landers

Výrobca hodiniek sa už svojmu zákazníkovi ospravedlnil. Jeho prípad momentálne stále prešetrujú. "Zdravie zákazníkov je pre nás prvoradé. Naše výrobky podliehajú prísnym bezpečnostným pravidlám a v prípade akýchkoľvek pochybností nás môžu naši zákazníci kedykoľvek kontaktovať," uviedol hovorca. 

FOTO Mladík sa zobudil
Zdroj: Facebook/Ethan Landers

Zároveň odporučil tým, ktorí pri nosení týchto hodiniek pociťujú akúkoľvek bolesť alebo svrbenie, aby ich okamžite prestali nosiť a upovedomili o tom výrobcu. Taktiež upozornil na to, aby majitelia pri nabíjaní alebo výmene batérie hodiniek Fitbit používali iba kvalitné certifikované výrobky.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články