VIDEO Dvojicu prichytili pri sexuálnych hrátkach v lietadle: Okamžite si ho strčte späť do nohavíc! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

VIDEO Dvojicu prichytili pri sexuálnych hrátkach v lietadle: Okamžite si ho strčte späť do nohavíc!

Zdroj: Youtube/Son Videolar
30.10.2019 08:42

MOSKVA - Tento pár sa zoznámil na moskovskom letisku, v lietadle sa o niečo neskôr postaral o poriadnu scénu. Žena sa priamo pred očami znechutených spolucestujúcich hrala s mužovým penisom. Okamžite zasiahla letuška, ktorá perverzné správanie pasažierov ukončila. Polícia zistila, že obaja boli pod vplyvom alkoholu.


Štyridsaťjedenročný muž a o dva roky staršia žena sa stretli na letisku Šeremetejevo v Moskve, pravdepodobne v letiskovom bare. Obaja mali namierené do Vladivostoku so spoločnosťou Rossiya Airlines. Po tom, ako nastúpili na palubu, si letuška všimla, že muž vytiahol svoj penis z nohavíc a žena sediaca vedľa neho sa ho dotýkala. Okrem toho sa vášnivo bozkávali. Okamžite sa ich snažila od seba odtrhnúť. 

VIDEO Dvojicu prichytili pri
Zdroj: Youtube/Son Videolar

"Schovajte si penis do nohavíc, hneď. Dajte ruku preč z jeho penisu, ihneď," povedala letuška podguráženej dvojici. Letuška im ďalej oznámila, že kapitán o všetkom vie. "Máme k dispozícii videozáznam a budeme vás musieť nahlásiť polícii." 

Divoký sex vo vlaku znechutil cestujúcich: Nemohli počkať, kým prídu domov?!​

Cestujúci sa sa síce snažil vyhovoriť a tvrdil, že netuší, čo za ženu má letuška na mysli. Zrejme si ale neuvedomil, že ostatní cestujúci na nich dobre videli a stali sa tak svedkami ich nechutného sexuálneho vyčíňania. Pár teraz čelí administratívnemu zatknutiu na pätnásť dní a pokute. 

VIDEO je nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články