FOTO Tehotná tínedžerka (17) zažila na ultrazvuku šok: Pozrela na obrazovku a tam démon! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

FOTO Tehotná tínedžerka (17) zažila na ultrazvuku šok: Pozrela na obrazovku a tam démon!

Zdroj: Facebook/Iyanna Alston
18.09.2019 15:23

RICHMOND - Sedemnásťročná tínedžerka z amerického štátu Virgínia zašla za lekárom, aby sa dozvedela pohlavie dieťaťa, ktoré čakala. Záber z ultrazvuku ale nastávajúcu mamičku poriadne vystrašil. Bola na ňom totiž démonická tvár dieťaťa, ktoré sa pozeralo priamo do kamery a široko sa usmievalo.


Iyanna Carringtonová zažila poriadny šok. V 24. týždni tehotenstva išla na vyšetrenie ultrazvukom, kde sa mala dozvedieť, či sa jej narodí dievčatko alebo chlapček. Lekárka jej oznámila, že čaká dievčatko.

FOTO Tehotná tínedžerka (17)
Zdroj: Facebook/Iyanna Alston

Vtom sa plod v matkinom lone zvrtol a s veľkým úsmevom sa nečakane pozrel priamo do kamery. Dievčina a jej partner sa strašne vydesili. Tvárička dieťaťa totiž pripomínala diabla. Lekárka ich ale ubezpečila, že podobné zábery s "démonickou" tvárou dieťaťa nie sú vôbec nezvyčajné. 

FOTO Tehotná tínedžerka (17)
Zdroj: Facebook/Iyanna Alston

FOTO Tehotná tínedžerka (17)
Zdroj: Facebook/Iyanna Alston

Iyanna neváhala a zábery z vyšetrenia uverejnila na sociálnej sieti. "Nikdy som nič podobné nevidela. A to som len chcela vedieť, či to bude chlapec alebo dievča. Toto démonické dieťa ale už teraz veľmi ľúbim," okomentovala nastávajúca mamička svoje snímky.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články