Žena zamkla manžela (†50) alkoholika v kôlni, aby prestal piť: Nečakaná tragédia | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Žena zamkla manžela (†50) alkoholika v kôlni, aby prestal piť: Nečakaná tragédia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
16.09.2019 19:54

SHIRENEWTON - Alkoholik Jonathan Daunter z južného Walesu zomrel po tom, čo ho jeho manželka zavrela v kôlni v snahe zabrániť mu v pití. Zo záhradného domčeka sa do kôlne dostali výpary z motora, ktoré napokon päťdesiatročného Brita usmrtili. Koronerka tvrdí, že okrem otravy oxidom uhoľnatým ho zabila vlastná závislosť na alkohole.


Štyridsaťštyriročná Kim zamkla svojho manžela do záhradného domčeka, aby ho zbavila závislosti na alkohole. Chcela mu týmto spôsobom pomôcť, lebo sám si s tým nedokázal poradiť. "Zamkla som ho, aby som sa uistila, že nebude piť. Mal tam dostatok vody a teplé oblečenie," uviedla. 

Kim prišla o manžela
Žena zamkla manžela (†50)
Zdroj: Facebook/Kim Daunter

Keď sa však žena vrátila z nákupov, Johna našla mŕtveho. Zabili ho výpary z motora motocyklu, ktorý z nejakého dôvodu naštartoval. Podľa koronerky Caroline Saudersoveja ale nešlo o samovraždu. Príčinou smrti bola otrava oxidom uhoľnatým, závislosť trojnásobného otca na alkohole celú situáciu len zhoršila. 

Jonathan pred rokmi so svojím synom
Žena zamkla manžela (†50)
Zdroj: Facebook/Red Daunter

Polícia tvrdí, že nebohý nebol do kôlne odvlečený násilím, a teda že nešlo o úmyselnú vraždu. Pozostalí sú touto nečakanou tragédiou zdrvení. 


Galéria

Ilustračné foto Kim prišla o manžela Jonathan pred rokmi so

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články