VIDEO Tínedžerka (17) zažila v autoškole jazdu hrôzy: Šialený vodič vydesil aj inštruktora | Topky.sk

Sobota, 21. september 2019. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

VIDEO Tínedžerka (17) zažila v autoškole jazdu hrôzy: Šialený vodič vydesil aj inštruktora

Zdroj: YouTube/Daily Trends
24.08.2019 08:22

SHEERNESS - Adrenalínová jazda šoféra subaru, za ktorým sa hnali policajné autá, skrížila cestu študentke počas jej jazdy v autoškole. Celá situácia šokovala nielen začínajúcu vodičku, ale aj inštruktora, ktorý hovorí o obrovskom šťastí, lebo sa do nehody nejakým zázrakom nepriplietli chodci alebo cyklisti.


Incident, ktorý sa odohral 14. augusta v anglickom meste Sheerness v grófstve Kent, zachytila kamera umiestnená vo vozidle autoškoly. V ňom práve sedela iba sedemnásťročná Mia Cuddingtonová, ktorá v daždivom počasí pomaly prechádzala pokojnými ulicami mesta. Za jednou zákrutou sa však priamo oproti nej vyrútilo strieborné Subaru Impreza a zamierilo rovno k jej autu. "Bože môj, pomôž mi. Čo urobíme?" hovorí vystrašená dievčina.

VIDEO Tínedžerka (17) zažila
Zdroj: Facebook/Mia Cuddington

Vtom však vodič oprotiidúceho auta náhle strhne volant, vyjde na chodník, obchádza autoškolu a vracia sa späť na vozovku. Vzápätí to isté urobia aj policajné autá, ktoré bezohľadného vodiča prenasledujú. "Počul som sirény a zrazu sa na nás vyrútilo subaru. Je iba zázrak, že na chodníku v tom čase neboli nijakí chodci. Cez prázdniny je totiž mesto plné detí. Počasie ich ale zrejme prinútilo zostať doma, čo sa v danej situácii ukázalo ako obrovské šťastie," povedal inštruktor autoškoly Darren Willett. 

VIDEO Tínedžerka (17) zažila
Zdroj: YouTube/Daily Trends

Jeho študentku skúsenosť veľmi rozrušila a jazdu musela po pár metroch prerušiť. Hovorca miestnej polície potvrdil, že policajti prenasledovali osemnásťročného mladíka zo Sheernessu, pretože nezastavil na pokyn dopravnej hliadky. Ako sa neskôr ukázalo, nemal vodičský preukaz, povinné postenie a našli u neho marihuanu. Vyšetrovanie pokračuje.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Daily Trends

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články