VIDEO Mladíkovi sa v dome usadilo neznáme čudo: Byť na jeho mieste, hnali by ste to preč! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

VIDEO Mladíkovi sa v dome usadilo neznáme čudo: Byť na jeho mieste, hnali by ste to preč!

Zdroj: YouTube/Viral Press
10.07.2019 20:52

BALI - Pohľad na neznámeho živočícha visiaceho zo stropu domu na Bali v Indonézii prebúdza fantáziu a otvára široký priestor na pestrú diskusiu o tom, čo to vlastne je. Presnejšie sa ho zatiaľ nepodarilo zadefinovať. Zatiaľ sa všetci zhodujú iba v tom, že vyzerá naozaj hrôzostrašne.


Do domu na Bali, v ktorom býva Hari Toae s rodinou, zavítal nepozvaný hosť a usadil sa na strope. Vyzerá čudne, má štyri chlpaté chápadlá a hýbe sa. "Nechám ho tam, ale iba na jednu noc. Asi sa tu ukryl pred dažďom," uviedol Hari.

VIDEO Mladíkovi sa v
Zdroj: YouTube/Viral Press

Niektorí užívatelia podotkli, že by mohlo ísť o druh mole známej pod názvom Arctiinae. Zároveň v niečom pripomína motýľa Creatonotos gangis, ktorý má pôvod v juhovýchodnej Ázii a Austrálii. Tieto druhy vylučujú z chápadiel feromóny na prilákanie samčekov.

Nejde o prvý prípad zvláštne vyzerajúceho živočícha, len minulý mesiac bol na Korzike objavený nový druh mačky, ktorú mnohí označujú ako "cat-fox". Doteraz ich na stredomorskom ostrove zaznamenali šestnásť. Ochranári sa ich teraz snažia zaradiť na zoznam chránených zvierat. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Viral Press

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články