VIDEO Socha Ježiška plače krvavé slzy: Veriaci vraj vedia prečo, varovanie od Boha! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

VIDEO Socha Ježiška plače krvavé slzy: Veriaci vraj vedia prečo, varovanie od Boha!

Zdroj: Youtube/24 World News
20.03.2019 12:18

ACAPULCO - Zvláštne zjavenie obdivujú v týchto dňoch obyvatelia a návštevníci mexickej komunity Kilometro 42 v Acapulcu. Plačúca socha malého Ježiša podľa veriacich upozorňuje na zvyšovanie kriminality v regióne a ľudia veria, že ide o znamenie pochádzajúce priamo od Boha.


Červenú tekutinu stekajúcu z očí sochy Ježiška prirovnávajú miestni veriaci ku krvavým slzám. Boh tak podľa nich dáva najavo svoje znepokojenie nad neutešeným nárastom kriminality v Acapulcu. Po prvý raz socha "plakala na Nový rok, odvtedy sa to zopakovalo ešte trikrát. 

VIDEO Socha Ježiška plače
Zdroj: Youtube/24 World News

Zločinci ale toto varovanie očividne neberú príliš vážne, pretože kriminalita je v tejto oblasti stále rovnako vysoká. Podľa Rady občanov pre verejnú bezpečnosť a trestnú justíciu tu pripadá 111 vrážd na každých 100 000 obyvateľov. 

VIDEO Socha Ježiška plače
Zdroj: Youtube/24 World News

"Mnohí ľudia hovoria, že to robí diabol, ale väčšina verí, že je to posolstvo od Boha. Zo sochy stekali slzy, aj keď sme ju držali v náručí," uviedla miestna obyvateľka Soledad Natividad Floresová. Nemenovaný kňaz vraj už prisľúbil, že sochu podrobne preskúmajú zástupcovia cirkvi. Zároveň pripustil, že sa tento jav dá racionálne vysvetliť, pretože "nie všetko je duchovný fenomén". 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/24 World News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články