VIDEO Kráska (36) sa stala senzáciou medzi zákazníkmi v reštaurácii: Láka ich na svoje bomby | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

VIDEO Kráska (36) sa stala senzáciou medzi zákazníkmi v reštaurácii: Láka ich na svoje bomby

Zdroj: Youtube/跑腿新聞
13.03.2019 16:05

TAIWAN - Tridsaťšesťročná bývalá modelka si vyslúžila titul "bohyňa grilovania" a prevádzka, v ktorej pracuje, sa vďaka tomu stala medzi návštevníkmi z celého sveta hitom. Svojich zákazníkov láka nielen na grilované dobroty, ale aj na svoje atraktívne telo.


Ruo Yanová obsluhuje gril v stánku v horskom meste Alishan Highway na Taiwane, kde vďaka svojmu telu a kulinárskym zručnostiam zaujala už množstvo turistov. Jeden z nich ju nedávno nakrútil pri práci a veru je sa na čo pozerať. Kráska má na sebe krátke čierne tričko s veľkým výstrihom a džínsy.

Yanová je členkou Tsou, domorodého kmeňa obyvateľov z južného Taiwanu. Keď nemá pracovné povinnosti, vracia sa domov a pomáha rodine v stánku, kde predáva grilované pochúťky. 

VIDEO Kráska (36) sa
Zdroj: Youtube/跑腿新聞

Ruo nie je jedinou Taiwankou, ktorá sa stala turistickou atrakciou. Minulý rok mnohých zaujala dievčina s prezývkou "Little Peach", ktorá predávala jedlo v krátkom tope a zarezaných šortkách. Vďaka nej prevádzka s jedlom dosiahla v priebehu jednej noci štvornásobok bežnej tržby. Neskôr sa však ukázalo, že majiteľ stánku svoju atraktívnu zamestnankyňu v zúfalstve využil, aby zvýšil predaj a zárobok. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/跑腿新聞

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články