VIDEO Mladík fajčil bongo z mŕtveho žraloka: Ľudia sú pohoršení, je to hyena! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

VIDEO Mladík fajčil bongo z mŕtveho žraloka: Ľudia sú pohoršení, je to hyena!

Zdroj: Youtube/Daniel Kalemasi
11.02.2019 16:20

CANBERRA - Populárna facebooková skupina obhajovala zábery, na ktorých si z mŕtveho žraloka urobili bongo. Tvrdia, že živočích bol už dávno mŕtvy. Video pohoršilo množstvo ľudí, ktorí autorov záberov kritizujú za hyenistické konanie.


Rybár a moderátor facebookovej skupiny použil mŕtve telo žraločieho mláďata ako bongo, čo vyvolalo obrovskú vlnu kritiky na sociálnych sieťach. Video bolo zverejnené v skupine "Fried Fishing Australia" a zachytáva muža, ktorý drží mŕtveho žraloka na rukách a z jeho hlavy vytŕča rúrka. Ďalšia rúrka je umiestnená pod žraločou plutvou. Muž následne pripáli oheň k jednej z rúrok, nasaje dym a vydýchne ho. Zasmeje sa, v pozadí hra pieseň "Baby Shark". 

VIDEO Mladík fajčil bongo
Zdroj: Youtube/Daniel Kalemasi

Skupina bráni video a tvrdí, že žraloka chytil jeden z nich, keď boli v piatok na rybách. "Po dvoch dňoch, ako bol žralok v chladiacom boxe, mi prišiel na um tento nápad. Nie je možné, aby bol žralok nažive," obhajuje sa mladý rybár. Neskôr partia informovala o tom, že ich v dôsledku verejného pohoršenia navštívila polícia.

Členovia Fried Fishing Australia sú známi zverejňovaním krvavých fotografií a videí s vodnými živočíchmi. Hlavným aktérom je takzvaný komerčný rybár Billie Brislane, ktorý spresnil, že látka, ktorú fajčili prostredníctvom mŕtveho žraloka, nebola marihuana, ale legálny tabak. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články