FOTO Vysokoškoláčke naháňal jej internátny byt strach: Nebol v ňom duch, ale niečo hrozivejšie! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

FOTO Vysokoškoláčke naháňal jej internátny byt strach: Nebol v ňom duch, ale niečo hrozivejšie!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
08.02.2019 19:02

SEVERNÁ KAROLÍNA - Traumatizujúci zážitok má za sebou vysokoškoláčka Maddie, ktorá vo svojom šatníku objavila hrôzostrašný nález, kvôli ktorému sa okamžite vysťahovala. Ako sama tvrdí, už dlhšie sa v internátnom byte necítila príjemne.


Američanka Maddie si spočiatku myslela, že má vo svojom internátnom byte ducha. K tejto domnienke došla po tom, čo si začala všímať nevysvetliteľné veci. Zo šatníka jej napríklad mizlo oblečenie a v kúpeľni sa na dlaždiciach objavovali ľudské odtlačky. „Odkedy tu bývam, chýbajú mi niektoré moje košele a nohavice,“ povedala vysokoškoláčka pre miestu televíznu stanicu WHNT19 s tým, že zo šatníka dokonca počula zvuky. „Preto som sa opýtala, kto je tam,“ vysvetľuje. „Volám sa Drew,“ prekvapujúco jej odvetil neznámy hlas.  

Na snímke je Andrew Clyde Swofford (30).
Študentka mala v šatníku
Zdroj: Twitter/HayleyFixlerTV

Vydesená Maddie sa tak ešte prv, než jeho dvere otvorila, uistila, či jej chce ublížiť. Keď neznámy odpovedal negatívne, naskytol sa jej pohľad na dospelého muža odetého v jej šatstve. „Bol tam, na sebe mal moje oblečenie, ponožky i topánky,“ opísala dievčina.

Tamojšia polícia zistila, že ide 30-ročného Andrewa Clydea Swofforda. Muža, ktorý čelí dokopy 14 obvineniam zo spáchania trestného činu. Ide najmä o krádeže a vlámania sa.   

Na snímke je Andrew Clyde Swofford (30).
Študentka mala v šatníku
Zdroj: Reprofoto/Mix mall

S Andrewom sa potom pokúsila rozprávať pokojne. Nechcela ho totiž vystrašiť, lebo sa bála, že jej nejakým spôsobom ublíži. „Dal si na hlavu môj klobúk a išiel sa pozrieť do zrkadla. Potom mi povedal, že som pekná a požiadal ma o objatie,“ opisuje študentka, ktorá v tom čase nenápadne písala svojmu priateľovi.

Traumatizovaná Maddie sa po tomto zistení z bytu okamžite vysťahovala. Najbližšiu noc prespala u svojej kamarátky zo školy.


Galéria

Ilustračné foto Na snímke je Andrew Na snímke je Andrew

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články