Nechutné FOTO z dubajského rezortu: Mladíka nachytali pri sexuálnych hrátkach v bazéne plnom detí | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Nechutné FOTO z dubajského rezortu: Mladíka nachytali pri sexuálnych hrátkach v bazéne plnom detí

Zdroj: Twitter/Sesshōmaru
20.12.2018 15:10

DUBAJ - Turistu v bazéne evidentne prepadla silná potreba sexuálne sa uspokojiť. Neuvedomil si však, že steny bazéna sú priehľadné. Po sťažnostiach viacerých návštevníkov napokon zasiahol personál dubajského rezortu. V okolí sa totiž pohybovali deti a to, čo robil, bolo vrcholne nechutné.


K incidentu došlo v bazéne v populárnom dubajskom plážovom klube. Sexuálne praktiky chlapíka očitý svedok dokonca zachytil na video. Zábery zobrazujú muža, ktorý sa v bazéne s názvom Zero Gravity opiera chrbtom o presklenú stenu a rukou sa uspokojuje. Evidentne si myslí, že jeho masturbáciu nikto nevidí a vôbec mu nevadí, že naokolo je množstvo ľudí. 

Nechutné FOTO z dubajského
Zdroj: Twitter/Sesshōmaru

VIDEO Do autobusu nastúpila mladá brunetka: Zrazu vstala a znechutila cestujúcich aj vodiča

Úchyla zastavili až personál, ktorý ho z bazéna vyhodil a naviac mu udelil zákaz opätovne do neho vstúpiť. "Správanie tohto muža bolo neadekvátne a ospravedlňujeme sa našim hosťom za spôsobené nepríjemnosti," uviedla hovorkyňa rezortu. Blaho hostí je podľa nej ich najväčšou prioritou a takéto správanie nebudú tolerovať. "Po incidente sme vykonali hygienické testy vody v bazéne, aby sme zabezpečili úplné pohodlie našich klientov," ubezpečila návštevníkov. 

Nechutné FOTO z dubajského
Zdroj: Instagram/Zero Gravity Pool

Podobnej nepríjemnosti čelil aj 27-ročný škótsky turista Jamie Harron. V júli toho roku sa v dubajskom bare dotkol panvy jedného muža. Polícia ho zatkla za verejné pohoršovanie a vysúdila od neho 56-tisíc dolárov za súdne poplatky. Dostal tri roky väzenia, no po 24 hodinách ho žalobca prepustil na slobodu. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články