Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

FOTO Toto by ste si na svadobnom oznámení prečítať nechceli: Hostia ostali zhnusení

Zdroj: Instagram/awkwardfamilyphotos
12.12.2018 08:38

LONDÝN - Hotový zmätok a následné pobavenie vyvolalo svadobné oznámenie nemenovaného mladomanželského páru. Objavila sa v ňom totiž informácia o predjedle, ktorá vyvolala doslova zdesenie. Našťastie išlo iba o omyl, inak sa zrejme museli mnohí svadobčania vyhovoriť zo svojej účasti.


Pozvánka na svadbu nemenovaného páru zabáva užívateľov Instagramu. Na prvý pohľad vyzerá ako všetky ostatné. Zmätok a zdesenie vyvoláva až po dôkladnom prečítaní. Pozornému čitateľovi totiž neunikne informácia, že ako predjedlo budú o 15.30 hod. servírované konské vaječníky. Napriek tomu, že žijeme v dobe plnej extrémov a adrenalínových nápadov, predstava esteticky naložených pohlavných orgánov kobýl vydesila a znechutila viacerých svadobčanov.

FOTO Toto by ste
Zdroj: Instagram/awkwardfamilyphotos

"Ani si nepamätám, kedy som si naposledy pochutnal na konských vaječníkoch," okomentoval oznámenie jeden z nich. Nezabudol sa tiež spýtať, či budú mrazené alebo čerstvé. "Neviem, či zostanem až do pol štvrtej," pripísal s úsmevom ďalší.

Menej nadšení svadobčania si už možno pripravovali výhovorky, ako sa tomuto špecifickému jedlu vyhnúť, keď vtom prišlo rozuzlenie. Na svadobnej pozvánke mal byť totiž namiesto výrazu "horse ovaries" použitý francúzsky výraz hors d'oeuvres, čiže chuťovky. To, či zlyhali jazykové znalosti samotných mladomanželov, ktorí zadávali text do tlačiarne, alebo ide o omyl, o ktorý sa postaral tlačiarenský škriatok, nie je doteraz známe. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články