Neuveríte, ale tieto dve ženy majú niečo spoločné: Stačí pár trikov a bude z vás rovnaká kráska | Topky.sk

Utorok, 19. február 2019. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

Neuveríte, ale tieto dve ženy majú niečo spoločné: Stačí pár trikov a bude z vás rovnaká kráska

Jedna a tá istá osoba
Jedna a tá istá osoba
Zdroj: Facebook/9GAG
07.08.2018 12:55

BRATISLAVA - Číňanka uchvátila celý internet po zverejnení videa, v ktorom kompletne pretransformovala svoju tvár. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby za neuveriteľnou premenou nestáli jednoduché mejkapové triky. Vďaka ním sa z nepríťažlivej ženy stala skutočná kráska.


Mejkap dokáže urobiť veľký rozdiel v tom, ako človek vyzerá. Existujú profesionáli, ktorí dokážu zvýrazniť časti tváre na to, aby zo seba urobili doslova inú osobu. Medzi týchto ľudí patrí aj žena, ktorá na internet zverejnila video svojej veľkej premeny.Qi Huahua z Číny nie je žiadna kráska, ale dokáže sa ňou spraviť doslova za pár minút. Najprv si zosvetlí pokožku, následne nanesie podklad, zvýrazní obočie a nasadí si dokonca protetický nos. 

Neuveríte, ale tieto dve
Zdroj: Facebook/9GAG

Talentovaná žena sa neskôr venuje nanášaniu očných tieňov a lepeniu umelých rias. Do vnútra oka aplikuje bledšiu farbu, aby oči opticky zväčšila. Nasleduje kontúrovanie tváre, zmenšenie sánky a nanesenie červenej farby na pery a líca. 

Neuveríte, ale tieto dve
Zdroj: Facebook/9GAG

Aby ľudia verili, že aj po drastickej zmene tváre je to stále ona, hneď po premene sa vo videu sama odlíčila. "Ako je možné, že dokáže zmeniť celú svoju identitu, zatiaľ čo ja nedokážem zamaskovať ani len vyrážku?" znie komentár k videu.


Galéria

Jedna a tá istá

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Facebook/9GAG

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články