Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Hviezda internetu (18) si užívala sex s priateľom: Potom omylom zapla livestream...

Kristin je hviezdou na Musical.ly
Kristin je hviezdou na Musical.ly
Zdroj: Facebook
13.10.2017 14:48

ONTÁRIO - Hviezdička sociálnych sietí Kristen Hancherová sa poriadne strápnila. So svojím priateľom si chcela len užiť vášnivú chvíľu, keď nejakým nedopatrením celú túto situáciu nahrala prostredníctvom livestreamu na Instagram. Celý svet si tak mohol pozrieť, čo sa odohráva za dverami jej spálne.


Osemnásťročná Hancherová je hviezdou hudobnej platformy Musical.ly na Instagrame ju sledujú takmer štyri milióny užívateľov. Tí sa pred pár dňami stali svedkami obrovské trapasu zo strany atraktívnej blondínky. Nechtiac totiž naživo odvysielala pohlavný styk, ktorý mala so svojím priateľom Andrewom Gregorym.

Hviezda internetu (18) si
Zdroj: Facebook

Hviezda internetu (18) si
Zdroj: Facebook

Podľa Kristen šlo o nešťastnú náhodu. Na svojich Insta stories totiž náhodne zapla nahrávanie. Našťastie nebol objektív kamery otočený priamo na súložiacu dvojicu, čiže namiesto obrazu bolo počuť len zvuk.

Hviezda internetu (18) si
Zdroj: Facebook

Hviezda internetu (18) si
Zdroj: Facebook

Tento naozaj nezvyčajný livestream sledovalo asi 14-tisíc ľudí, ktorí mohli počuť, ako mladučká Kanaďanka slastne kričí v pozadí. Milenci na to prišli až po dobrých troch minútach a najradšej by sa boli od hanby prepadli pod zem. Mladá žena sa vraj cítila poriadne ponížene a trvala na tom, že nemala ani len potuchy o spustení živého vysielania: "Ktokoľvek to uvidel, chcela by som sa vám ospravedlniť. Vôbec to nebolo točené úmyselne. Jednoducho si to vymažte z hlavy, bolo to strašne trápne a je to pre mňa veľmi nepríjemné. Také veci sa však stávajú. Musíte na to zabudnúť a predstierať, že sa to nikdy nestalo," odkázala svojim fanúšikom. 


Galéria

Kristin je hviezdou na

Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články