Vydesení ľudia na pláži utekali z vody: VIDEO Útok predátora mal nečakanú dohru | Topky.sk

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Vydesení ľudia na pláži utekali z vody: VIDEO Útok predátora mal nečakanú dohru

Zdroj: YouTube
14.09.2017 11:35

SYDNEY - Na pláži boli dovolenkujúci svedkami útoku žraloka, ktorý napadol jedného surfistu. Vystrašení ľudia sa okamžite rozutekali, keď videli, že pri nich pláva žralok.


Na českú turistku zaútočil najobávanejší žralok: VIDEO Minúty drámy na lodi plnej turistov

Ľudia na pláži Manly Beach v Sydney sa stali svedkami útoku žraloka. Zviera sa objavilo pri populárnej turistickej destinácii a napadlo jedného surfistu, ktorého okamžite previezli do neďalekej nemocnice v meste Byron Bay.

Vydesení ľudia na pláži
Zdroj: YouTube, FB/Abe McGrath, Instagram/brickson

Vystrašení návštevníci pláže sa rýchlo rozutekali, avšak niekto celú túto hrôzostrašnú situáciu nakrútil na kameru. Zábery ukazujú, že asi ide o mláďa žraloka belasého, ktorý sa obrovskou rýchlosťou pohybuje po brehu Manly Beach krátko popoludní. „Akurát som si chcel ísť so svojimi synmi zaplávať,“ napísal jeden užívateľ pod video, ktoré niekto zavesil na sociálnu sieť.

Vydesení ľudia na pláži
Zdroj: YouTube, FB/Abe McGrath, Instagram/brickson

Žralok bol zranený, a preto ho čo najrýchlejšie zobrali do prílivového bazéna. „Plavčíci okamžite zavolali námornú záchrannú službu, aby žraloka dostali na breh. Previezli ho do prílivového bazéna v Manly. Žraloka zachránili. Je naozaj úžasné vidieť také krásne zviera,“ napísal jeden užívateľ na Twitteri.

Surfista Abe McGrath (35) útok žraloka zaznamenal v nedeľu o 6:30 ráno. Zviera narazilo do jeho surfu a zlomilo ho. Žralok popri ňom krúžil, ale potom sa vzdialil. McGrath okamžite plával k brehu dúfajúc, že sa zachráni. Našťastie sa mu však nič vážnejšie nestalo.

Vydesení ľudia na pláži
Zdroj: YouTube, FB/Abe McGrath, Instagram/brickson


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: YouTube, FB/Abe McGrath, Instagram/brickson

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články