°C

Piatok, 26. február 2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

VIDEO Nehanební dovolenkári v Chorvátsku: Sexovali priamo na lavičke v centre

Párik vzbudzoval pozornosť okolia
Párik vzbudzoval pozornosť okolia
Zdroj: profimedia.sk
25.08.2017 13:52

MAKARSKA - Britská turistka natočila párik sexujúci na lavičke v centre obľúbeného turistického letoviska v Chorvátsku. Mužovi ani žene zjavne nevadilo, že okolo nich chodia v hojnom počte ostatní dovolenkári a pohoršujú aj malé deti. Leto v meste Makarska na dalmátskom pobreží asi dokáže byť naozaj horúce.


Prichádza najhorúcejší trend plaviek tohto leta z Japonska: FOTO Prsia poriadne od seba

Žena sedela na lavičke s nohými ovinutými okolo bedier muža, ktorý mal stiahnuté nohavice. Zatiaľ čo spoza kamery počuť smiech svedkyne, nie všetkým divákom bol tento výjav práve po chuti.

VIDEO Nehanební dovolenkári v
Zdroj: profimedia.sk

Miestne médiá uviedli, že išlo určite o zahraničných turistov a nie domácich obyvateľov. Ich štátna príslušnosť však nie je známa, ani to, či tamojšia polícia incident vyšetruje.

Zábery sa rýchlo rozšírili na sociálnych sieťach, kde sa páriku taktiež dostalo viacerých odsudzujúcich komentárov. "Buď sú to blázni alebo sú opití. Normálni ľudia to neurobia," napísal Darko.

Video nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov!

Makarska je prístavné mesto dobre známe svojimi plážami, pobrežnou promenádou aj rušným nočným životom. Zdá sa, že niekedy býva rušný až príliš.


Galéria

Párik vzbudzoval pozornosť okolia

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: profimedia.sk;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články