Toto sú najkrajšie záhradky na Slovensku: SÚŤAŽ Nová výzva! Tromfnite Stanku a vyhrajte | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Toto sú najkrajšie záhradky na Slovensku: SÚŤAŽ Nová výzva! Tromfnite Stanku a vyhrajte

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: topky, tipy čitateľov
31.07.2017 04:40

BRATISLAVA - Letné mesiace sú ako stvorené na posedenie v pekne upravenej záhradke, v tieni stromov, keď sa naokolo vznáša príjemná vôňa kvetov, kríkov či trávy. Slováci nám už pred dvomi rokmi v našej súťaži dokázali, že sa vedia o svoje živé poklady pekne postarať a pod ich rukami vznikajú doslova zázraky. Preto sme sa rozhodli, že prišiel čas opäť nachystať fotoaparáty, zvečniť vaše oázy pokoja s jazierkami, skalkami a rastlinkami a snímky nám poslať. Pani Stanka, ktorá naposledy vyhrala, získala skvelý záhradný nábytok. Nebojte sa však, aj tentokrát máme pre vás prichystané super ceny od spoločnosti BAUHAUS, ktoré budú stáť za to.


Už v roku 2015 ste nás presvedčili, že Slováci majú vzťah k prírode, aj k tej, o ktorú majú možnosť sa sami starať vo svojich okrasných záhradkách či na kvetinových balkónoch. Do súťaže nám prišlo naozaj veľké množstvo fotografií a bolo len na našich čitateľoch, aby vybrali tie, ktoré sa im najviac páčia.

Víťazkou hlasovania v našej ankete sa stala Stanka zo Stropkova, ktorá sa mohla tešiť z nového záhradného nábytku. Rovnako ako jej dvaja ďalší konkurenti, ktorí skončili na druhom a treťom mieste. A ako vyzerali TOP tri najkrajšie záhradky? Pozrite sa, tromfnite ich a nové ceny od BAUHAUS budú vaše.

1. miesto

Toto sú najkrajšie záhradky
Zdroj: Stanislava Hubáčová

Toto sú najkrajšie záhradky
Zdroj: Stanislava Hubáčová

2. miesto

Toto sú najkrajšie záhradky
Zdroj: Simona Šupčíková

Toto sú najkrajšie záhradky
Zdroj: Simona Šupčíková

3. miesto

Toto sú najkrajšie záhradky
Zdroj: Ladislav Spišák

Toto sú najkrajšie záhradky
Zdroj: Ladislav Spišák

Ak chcete súťažiť s vlastnou okrasnou záhradkou, skalkou či balkónom posiatym kvetmi, ktoré s láskou zalievate a venujeme im svoj čas, pošlite nám fotografie s krátkym popisom a vašimi kontaktnými údajmi (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo a e-mail) na adresu mojazahradka@topky.sk a my ich radi zaradíme do hlasovania, v ktorom môžete získať tri ceny od spoločnosti BAUHAUS, a to záhradný nábytok, elektrickú kosačku a gril na drevené uhlie.

!PODROBNOSTI O CENÁCH NÁJDETE V TOMTO ČLÁNKU!

Svoje fotografie môžete posielať už dnes, najneskôr na to máte čas do polnoci 31. júla. Prvého augusta spustíme hlasovanie, ktoré potrvá do 14. augusta, 12-tej hodiny napoludnie. Od každého súťažiaceho zverejníme maximálne štyri snímky, takže starostlivo vyberajte.

Presné pravidlá súťaže nájdete v dokumente po kliknutí na tento odkaz.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: Tipy čitateľov, topky

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články