°C

Utorok, 7. júl 2020. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

Manželka prišla skôr domov: Polonahá milenka vyriešila problém strašidelným spôsobom

Nepríjemný pohľad
Nepríjemný pohľad
Zdroj: liveleak
06.07.2017 12:01

PEKING - Príbehov o tom, ako sa nahý muž musí ukrývať na balkóne, keď nečakane príde domov milenkin manžel, je neúrekom. V obrátenom garde sa však takéto situácie stávajú iba zriedkavo. Keď k nim však príde, sú zjavne divácky ešte zaujímavejšie. Najmä ak sa žene podarí dostať do rovnakých problémov, ako jednej adeptke na milenku roka v Číne.


Pomsta manželovi a jeho milenke: Nadávali mi do tlstej kravy, teraz nech sa na mňa pozrú!

Vo videu zverejnenom na internete je vidieť ženské telo bezvládne visiace z elektrických káblov nad ulicou. Zjavne sa do nich zamotala kolenom. Pod milenkou, ktorá má na sebe iba malé červené šortky a crop top, sa zhŕkol dav. Niekoľko mužov sa rozhodlo jej pomôcť a priniesli rebrík.

Manželka prišla skôr domov:
Zdroj: liveleak

Neoverené zdroje hovoria, že žena padla alebo vyskočila z okna po tom, čo ju a jej milenca vyrušil návrat manželky. Záznam na portáli LiveLeak má názov: "Milenka visí hore nohami na kábloch". Opis znel: "Manželka sa vrátila domov skôr, než sa očakávalo."

Nie je jasné, či žena utrpela nejaké zranenia, ale zábery si stihli pozrieť už tisíce ľudí. V komentároch sa objavili nielen škodoradostné slová, ale aj také, ktoré ženu ľutovali. Druhýkrát už podobnú hlúposť asi nevykoná.


Galéria

Nepríjemný pohľad

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: Liveleak;
VIDEO: Liveleak

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články