°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

Pomsta manželovi a jeho milenke: Nadávali mi do tlstej kravy, teraz nech sa na mňa pozrú!

Konečne je so sebou spokojná
Konečne je so sebou spokojná
Zdroj: Facebook
12.06.2017 20:17

HOUSTON - Betsy pred časom prišla na to, že ju podvádza jej partner. Ďalšou ranou pod pás bolo, keď zistila, že si spolu so svojou milenkou robia nechutné žarty z jej nadváhy. Nakoniec ale túto nepríjemnú životnú skúsenosť využila vo svoj prospech. Fotografie vám ukážu viac.


Betsy Ayalová z amerického Texasu mala zlomené srdce, keď sa dozvedela o nevere svojho manžela. Akoby nestačilo, že si našiel milenku, ešte s ňou svoju zákonitú polovičku aj škaredo ohováral. V jeho telefóne totiž Betsy našla viacero esemesiek, v ktorých si robili srandu z jej nadváhy. 

Pomsta manželovi a jeho
Zdroj: Facebook

Mladík (27) nikdy nemal priateľku: Podstúpil neuveriteľnú premenu

Je pravda, že Ayalová bojovala s kilami už od puberty. Po pôrode svojej dcéry Isabelly v roku 2013 sa jej nedarilo schudnúť už vôbec, keď sa ručička váh zastavila na 117 kilogramoch. Vlani v septembri sa preto rozhodla zahájiť svoju premenu.

Pomsta manželovi a jeho
Zdroj: Facebook

Pomsta manželovi a jeho
Zdroj: Facebook

 

Všetko šlo dobre a tridsaťštyriročná žena pomaly zhadzovala. Ale dva dni po po Vianociach sa prevalilo, že manžel ju podvádza s kolegyňou. "Bola som zdrvená. Písali si medzi sebou, že som tlstá kr*ava, zrútil sa mi vtedy celý svet. Chudla som aj kvôli manželovi a on ma podvádzal s inou," povedala. 

Pomsta manželovi a jeho
Zdroj: Facebook

Betsy však neupadla do depresie, ale ju kruté poznámky jej muža ešte viac naštartovali. Začala posilňovať a cvičiť zumbu so svojou sestrou. Netrvalo dlho a želaný účinok sa postupne začal dostavovať. Američanka schudla 44 kg a v súčasnosti učí ostatných, ako sa dá úspešne schudnúť. Hoci to znie možno zvláštne, ale svojmu teraz už bývalému manželovi je za všetku tú bolesť vďačná. "Som naozaj presvedčená o tom, že to, čo urobil, bolo pre mňa požehnaním, pretože inak by som asi nikdy neschudla," dodala. 


Galéria

Konečne je so sebou

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články