°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Barbara zomrela na operačnom stole, potom prišlo niečo nečakané: VIDEO Boží zásah

Barbara Bartolomeová
Barbara Bartolomeová
Zdroj: Youtube/NDEaccounts
26.01.2017 09:59

SACRAMENTO - Barbara Bartolomeová sa druhýkrát narodila. Počas operácie zomrela a jej duša putovala do neba, kde sa stretla s Bohom. Smrť ju však musela odprevadiť medzi živých, pretože Boh sa s ňou dohodol, že kvôli deťom musí ostať nažive.


Barbara si na udalosť spred rokov spomína veľmi jasne. Cítila, ako sa jej duša vznáša nad operačným stolom, pohybovala sa po sále a pozorovala lekárov, ako sa ju snažia resuscitovať, opísala Medzinárodnej asociácii pre štúdium zážitkov blízkych smrti.

Prehovoril muž, ktorý na hodinu zomrel: Videl som nebo aj svojho mŕtveho kamaráta

Mama dvoch detí mala vtedy 31 rokov, keď sa ocitla na hranici medzi životom a smrťou. „Doslova som vyšla zo svojho tela,“ opisuje Barbara. Odrazu pocítila prítomnosť Boha – milujúceho, prijímajúceho a večného. Vtedy sa pozrela na svoje bezvládne telo a pomyslela si, že musela zomrieť.

Barbara zomrela na operačnom
Zdroj: thinkstock.com

„Cítila som sa veľmi pokojná a sústredená,“ povedala Barbara z Kalifornie. Zároveň si však uvedomovala, že ešte nie je pripravená zomrieť. A tak sa s Bohom dohodla, že sa ešte vráti na Zem. Doma ju čakalo jedno 8-ročné a jedno trojmesačné dieťa. „Ich životy by sa navždy zmenili, keby som odišla,“ priznala. Boh Barbarin pocit vyslyšal a opäť sa ocitla na operačnom stole vo svojom tele.

Otvorila oči a pozerala sa rovno do tváre chirurga. Znova pocítila obrovský vnútorný pokoj a nemala žiadny strach zo smrti. „Strata strachu zo smrti je úžasná,“ prezradila žena, ktorej transcendentný zážitok hlboko zasiahol duševný život.


Galéria

Barbara Bartolomeová

Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: Youtube/NDEaccounts, Thinkstock.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články