Nostradamova predpoveď na rok 2017: Hrozivé varovania slávneho proroka odhalené | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Nostradamova predpoveď na rok 2017: Hrozivé varovania slávneho proroka odhalené

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com
26.12.2016 09:56

LONDÝN - Michel de Nostredame bol francúzsky filozof, žijúci v 16. storočí, o ktorom mnohí tvrdia, že správne predpovedal rad historických udalostí, vrátane 9/11, vzostupu Hitlera či víťazstva Donalda Trumpa v amerických prezidentských voľbách. Po roku plnom prekvapení a politických zvratov sa nasledovníci pozreli znova na Nostradamove spisy a snažili sa z nich podľa portálu express.co.uk zistiť, čo prinesie nový rok 2017.


Donald Trump oživil zabudnuté proroctvo Nostradama: Príchod tretieho antikrista a... AMEN

Čína by mohla urobiť odvážne kroky k vyliečeniu "ekonomickej nerovnováhy", čo bude mať ďalekosiahle dôsledky pre všetkých.

Čínsky prezident Si Ťin-pching
Nostradamova predpoveď na rok
Zdroj: Foto: TASR

Taliansko bude naďalej čeliť finančným problémom s rastúcou nezamestnanosťou a pôžičkami, takže sa stane "epicentrom" novej krízy eurozóny. Krajina podľa všetkého zažije ekonomické otrasy a prehlbujúcu sa bankovú krízu po decembrovom výsledku referenda a rozhodnutí premiéra Mattea Renziho rezignovať.

Matteo Renzi
Matteo Renzi
Zdroj: SITA/AP

"Aktuálna superveľmoc", s odkazom na USA, sa stane so vstupom Donalda Trumpa do prezidentského úradu neovládateľnou a neschopnou starať sa o svet. Dôjde k ideologickej polarizácii, politickej korupcii a rastu nerovnosti.

Donald Trump
Donald Trump
Zdroj: SITA

Predpoveď Baby Vangy desí: Záhadné proroctvo o poslednom prezidentovi Spojených štátov

Ďalšie proroctvá hovoria, že medzi Ruskom a Ukrajinou dôjde k obnoveniu prímeria. Podmienky dohody sú zatiaľ nejasné, ale nebudú sa páčiť USA, naopak Nemecko a štáty EÚ ju uvítajú.

Vladimir Putin
Vladimir Putin
Zdroj: SITA/AP

V Latinskej Amerike pravdepodobne vláda svojimi krokmi pomôže pripraviť pôdu pre potenciálne občianske nepokoje.

Najdesivejšie z údajných proroctiev je vojna kvôli globálnemu otepľovaniu a klesajúcim zdrojom, najväčšou hrozbou je vraj biologická vojna a terorizmus.

Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com

Pokiaľ ide o technológie, Nostradamus predpovedal, že solárna energia sa stane rozšírenejšou a môže predstavovať významnú časť výroby elektrickej energie, čo pomôže ekonomike a podnikom ušetriť značnú časť nákladov a zmierni dopady na zmeny klímy. Komerčné linky sa zamerajú na okružné lety okolo Zeme.

Nostradamova predpoveď na rok
Zdroj: SITA


Galéria

Ilustračné foto Čínsky prezident Si Ťin-pching Matteo Renzi Donald Trump Vladimir Putin Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: thinkstock.com, SITA/AP, TASR/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články