Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Prorok, ktorý predpovedal veľké zemetrasenie, opäť prehovoril: Hrozí ďalšia katastrofa!

Frank Hoogerbeets
Frank Hoogerbeets
Zdroj: Facebook/Frank Hoogerbeets
15.04.2016 19:15

AMSTERDAM – Intuícia samozvaného holandského proroka Franka Hoogerbeetsa sa opäť prebudila. Muž, ktorý údajne predpovedal posledné ničivé zemetrasenia, teraz varuje pred ešte väčšou katastrofou.


Frank Hoogerbeets tvrdí, že planéty neveštia nič dobré. Na Zemi by mohlo opäť dôjsť koncom týždňa k strašidelnému pohybu litosferických dosiek. Podľa Express.co.uk by sme sa mali pripraviť na ďalšie veľké otrasy, minimálne v podobe konšpirácií.

Tajomný Nostradamus: Päť menej známych faktov, ktoré ste o tomto prorokovi nevedeli

Napriek znepokojujúcim víziám Hoogerbeetsa vedci neberú vážne. Tvrdia, že postavenie planét nemá žiadny vplyv na seizmickú aktivitu. Aj keď prorokovi všetky veštby nevyšli, sebavedomo upozorňuje na blížiacu sa katastrofu.

Hoogerbeets suverénne vyhlásil, že na svojich aprílových videách predpovedal sériu posledných štyroch ničivých zemetrasení, ktoré zasiahli Japonsko, Filipíny, Pacifik a Mjanmarsko. Teraz mystik tvrdí, že vďaka postaveniu Venuše, Slnka a Jupitera v interakcii s Merkúrom, Venušou a Neptúnom môže k ďalšiemu veľkému zemetraseniu dôjsť ešte dnes alebo zajtra. Hrôzostrašné zemetrasenie siedmeho stupňa Richterovej stupnice sa podľa neho objaví do 25. apríla 2016.

Prorok, ktorý predpovedal veľké
Zdroj: thinkstock.com


Galéria

Frank Hoogerbeets

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Facebook/Frank Hoogerbeets

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články