VIDEO kurióznej nehody na vlakovej stanici: Muž utekal tak rýchlo, že takmer prišiel o hlavu | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

VIDEO kurióznej nehody na vlakovej stanici: Muž utekal tak rýchlo, že takmer prišiel o hlavu

Uviazol v kovovej pasci
Uviazol v kovovej pasci
Zdroj: LiveLeak/ jasonandrews2014
02.03.2016 11:00

NANČANG - Muž na videu sa ponáhľal tak veľmi, že si nevšimol, kam pchá hlavu. Narazil ňou do kovového zábradlia a ostal v ňom zaseknutý. Uvoľniť pevné zovretie mreží sa podarilo až privolanej polícii. Vysvitlo, že muž trpel nepríjemný syndrómom, ktorý sa prejavuje pri dlhom cestovaní.


Ku kurióznej nehode na vlakovej nehode došlo v čínskej provincii Ťiang-si. Muž zachytený na videu z bezpečnostnej kamery dostal na preplnenej vlakovej stanici silnú úzkosť a pustil sa do behu. V záchvate úniku si však nevšimol, že sa hlavou rúti do kovovej pasce. Jeho hlava ostala uväznená medzi mrežami.

Kuriózna nehoda: Čech najskôr vkročil do výkalu, ale horšie prišlo, keď si to chcel utrieť

Muž mal podľa médií trpieť únavovým syndrómom z cestovania a myslel si, že ho niekto môže udrieť alebo mu ublížiť. „Cestovateľský“ únavový syndróm je duševná porucha, ktorá sa môže prejaviť v preplnenom priestore. Postihnutí môžu mať halucinácie, podobne ako muž, ktorý hlavou prerazil mreže. Po incidente vyzvala polícia cestujúcich, aby počas dlhej cesty pili viac vody, počúvali príjemnú hudbu a snažili sa uvoľniť prostredníctvom nejakého cvičenia.


Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: LiveLeak/CCTV News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články