Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Vodička objavila, čo sa nachádza na konci dúhy: FOTO vo vnútri

Ilustračné fotoGaléria fotiek (2)
Ilustračné foto
Zdroj: SITA

LONDÝN - Veríte, že sa na konci dúhy nachádza hrniec plný zlata? V takom prípade pre vás asi nemáme dobrú správu. Fotografia istej vodičky odhalila, že realita je oveľa krutejšia a je pravdepodobne čas prestať veriť na rozprávky. Poklad na nej totiž rozhodne nenájdete.


Slovenka mala obrovské šťastie: Romantika sa premenila na zázračný úkaz na FOTO!

Zaujímavý záber sa objavil pred pár dňami na stránke Imgur a odvtedy dosiahol vyše 30-tisíc pozretí. Každý je predsa zvedavý, aké tajomstvo sa ukrýva na konci dúhy. Bohužiaľ, ako vidno na zábere, nejde o žiadne zlato v hrnci, ale iba o trochu trávy pri ceste.

Snímku zverejnil užívateľ s nickom perochingon s popisom: Moja švagriná našla koniec dúhy. Kde a kedy presne sa tento okamih odohral, nie je známe, ale každopádne sa ho žene podarilo zaznamenať z interiéru auta počas jazdy.

Dúha má miesto v mytológiách mnohých kultúr. V grécko-rímskej bola považovaná za cestu medzi nebom a zemou. V židovsko-kresťanskej tradícii ju označovali ako zmluvu s Bohom, že už nemôže povodňou zničiť svet. Ako symbol mostu, posla, luku alebo hada slúži už celé tisícročia.

Vodička objavila, čo sa
Galéria fotiek (2)
Zdroj: imgur/perochingon

Viac o téme:
ZDROJ: sz, mirror.co.uk/FOTO: Imgur/perochingon, SITA Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články