°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Cyklistu prevalcovalo 14 kolies kamióna: VIDEO Zrážky vyrazí dych, lekári konštatovali zázrak!

Číňan mal neuveriteľné šťastie.
Číňan mal neuveriteľné šťastie.
Zdroj: Twitter
22.12.2014 08:57

NINGBO - Neuveriteľné šťastie mal cyklista z Číny, ktorého nabral kamionista pri prechode križovatkou. Ani jedno z 14 kolies mu pritom neskrivilo na hlave ani chlp! Kamionista si ho pritom vôbec nevšimol. Lekári hovorili o zázraku. Podľa policajtov bol na vine najskôr vodič.


Desivé zábery cyklistu, ktorý vbehne pod kolesá kamiónu, prišli z Číny, provincie Zhejiang. Na tamojšej križovatke mal Číňan obrovské šťastie, pretože sa ho nedotklo ani jedno zo 14 kolies naloženého kamiónu.

Cyklistu prevalcovalo 14 kolies
Zdroj: Twitter

Incident sa odohral v meste Ningbo na východe krajiny. Muž si kamión absolútne nevšimne a vodič ho taktiež nezaregistruje. Po zrážke zostal cyklista ležať na zemi.

Pozrite si VIDEO

Pri pohľade na video príde na um, ako sa takto vôbec mohli zraziť a či ho kamionista nevidel. Našťastie sa mužovi na bicykli nič nestalo. Po zrážke si mužk akoby neveriacky pretrel oči, či sa mu nesníva.

Cyklistu prevalcovalo 14 kolies
Zdroj: Twitter

Nehoda sa mala stať v stredu. Nie je známe, či kamionista neskôr zastavil a prišiel za mužom. Privolaní lekári boli v údive, pretože šťastlivec nemal skrivený ani hlas na hlave. Policajti z incidentu vinia kamionistu, ktorý si ho po svojej pravej strane nevšimol.


Galéria

Číňan mal neuveriteľné šťastie.

Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO a
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články