Piatok26. december 2025, meniny má Štefan, zajtra Filoména

Len 35 vyvolených nájde šťastie v slepých uličkách

Len 35 vyvolených nájde šťastie v slepých uličkách Zobraziť galériu (9)
Len 35 vyvolených nájde šťastie v slepých uličkách (Zdroj: PR článok)

Slepé uličky pod Slavínom sú ideálnou lokalitou pre bývanie. Pokojné a tiché prostredie v starom centre mesta neďaleko Horského parku, v bezpečnej „diplomatickej“ štvrti a s plnou občianskou vybavenosťou si budú užívať aj budúci obyvatelia nového bratislavského projektu Sokolská Residence.

Architektonicky zaujímavo riešená rezidencia má komorný charakter. V ponuke je len 35 bytov, ktoré budú spĺňať tie najvyššie štandardy pre náročných zákazníkov. Dokonale prepracované dispozície bytov, kde každý m2 má svoju logiku, presvetlené, slnečné priestory a v neposlednom rade nádherný výhľad na mesto sú zárukou komfortného a zároveň praktického bývania.

Vzhľadom na vysokú kvalitu a exkluzivitu projektu je cena veľmi príjemným prekvapením. Navyše pre prvých 20 bytov je platná zvýhodnená cena. Treba sa však poponáhlať, nakoľko je k dnešnému dňu už 10 bytov predaných.

S výstavbou projektu sa začína tento rok v lete, kolaudácia prebehne na jar 2016. Keďže sa jedná o už rozvinutú lokalitu, ďalšia výstavba v okolí je nepravdepodobná. Budúci šťastní majitelia sa tak nemusia obávať, že budú rušení iným staveniskom v okolí.

Nájdite aj vy štastie na www.sokolska.sk.

-Reklamná správa-

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu