Hlúpe lupičky: Pred záťahom sa odfotili v zrkadle, chytili ich policajné psy! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Hlúpe lupičky: Pred záťahom sa odfotili v zrkadle, chytili ich policajné psy!

Fotka, ktorá slečny dosvedčila
Fotka, ktorá slečny dosvedčila
Zdroj: thelocal.se
10.12.2013 06:58

HALMSTAD - Hlúposť zlodejov niekedy nepozná hraníc. Jedna sedemnásťročná tínedžerka zo Švédska sa napríklad odfotila s nožom, ktorý neskôr použila pri prepade miestnej reštaurácie. Vďaka tomu ju polícia rýchlo odhalila a dolapila.


Lúpež, o ktorej je reč, sa odohrala ešte v marci. Polícia však detaily vrátane inkriminovanej fotografie zverejnila až teraz. Podľa jej informácií dospievajúca dievčina a jej komplicka vylúpili reštauráciu Max hamburger na juhu krajiny a použili pri tom tridsať centimetrov dlhý nôž. Po zamestnancoch podniku kričali: "Navaľte prachy, inak vás prebodneme!"
 
Ešte pred činom sa s ním hlúpe lupičky vyfotili. Obe majú na snímke čierne kukly a jedna z nich drží v ruke spomínanú zbraň. Policajti dievčatá chytili pomocou vycvičených psov zhruba o trištvrte hodiny neskôr. Zhabali im ulúpených 2420 švédskych korún (272 eur) a taktiež mobil s fotkou, ktorá ich usvedčila.
 
Hlúpe lupičky: Pred záťahom
Zdroj: thelocal.se
 Mladšia z dvojice poprela, že reštauráciu vylúpila a povedala, že fotka bola myslená len ako vtip. Tú staršiu súd minulý piatok poslal do nápravného zariadenia pre mladistvých.

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: thelocal.se

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články