Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Plačúce deti čakali na Santu márne: Visel na lane v obchodnom centre!

Santa Claus ako horolezec neuspel, prišiel aj o bradu a čiapkuGaléria fotiek (2)
Santa Claus ako horolezec neuspel, prišiel aj o bradu a čiapku
Zdroj: collegehumor.com

BRATISLAVA - Americké deti, ktoré čakali, že im Santa Claus nadelí darčeky, zostali sklamané. Muž s bielou bradou a v červenom kabáte sa omeškal z veľmi netradičného dôvodu, zasekol sa na lane. Efektné spúšťanie sa z poschodia obchodného domu na prízemie skončilo poriadnym trapasom.


Video, ktoré zverejnili včera na stránke collegehumor.com, zobrazuje vysvietené obchodné centrum, ktoré prilákalo rodičov s ich ratolesťami, aby prišli na stretnutie so Santa Clausom a určite dostali aj nejaký malý darček. Zámer organizátora však stroskotal a veselá akcia sa zmenila na trápnu, ale zároveň vtipnú frašku.

Muž v kostýme Santu zjavne veľké skúsenosti so zlaňovaním nemal. Hneď na začiatku jeho cesty, keď sa mu aspoň podarilo bez ujmy prekročiť zábradlie, sa zasekol a bezmocne zostal visieť vo vzduchu. Moderátorka akcie sa snažila situáciu zachrániť vyzývaním deti, aby Santu povzbudzovali. Zatiaľ čo rodičia sa na "športovom" výkone nerušene smiali, deti spustili vianočnú pesničku a krátili si tak chvíľu, kým sa muž bez väčšieho efektu zmietal na lane.

Ani niekoľkokrát opakovaný refrén "We wish you a merry christmas" nemal vyslobodzovanie účinky a deti, ktoré dovtedy verili na Santa Clausa, museli byť poriadne šokované. Pri kopaní nohami totiž domnelý nosič darčekov zo seba zhodil svoje maskovanie a ukázal svoju pravú tvár.

Ako táto tragikomédia nakoniec dopadla a či sa muž dostal na zem sám alebo mu musel niekto pomôcť, video už neukazuje. V každom prípade by si nikto neželal byť v jeho koži. Trapas pred očami desiatok ľudí si bude určite pamäť až do konca života.

 


Najčítanejšie články