°C

Utorok, 19. január 2021. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Bojový kohút zabil na Filipínach policajta! Stalo sa to počas razie

Zdroj: Profimedia
23.11.2020 21:00

MANILA - Tragická udalosť na Filipínach! Počas koronavírusovej razie zaútočil bojový kohút na policajta a zranil ho tak vážne, že dôstojník neskôr zomrel.


Robil si len svoju prácu a zaplatil za ňu životom. Christian Bolok zahynul pri razii. Policajt išiel s kolegami rozohnať nelegálne kohútie zápasy. Takéto boje sú momentálne kvôli koronavírusovej epidémii zakázané. Akcia bola teda uzavretá.

Troch ľudí zatkli. Po vykonaní dôkazov sa to zrazu stalo: Bolok chcel zdvihnúť bojového vtáka. Zviera sa však tvrdo bránilo - s fatálnymi následkami. Čepeľ pripevnená k štrbine pazúrov rozrezala policajtovu stehennú tepnu. Jeho kolegovia mu už nedokázali pomôcť. Bolok na mieste vykrvácal.

Christian Bolok zahynul pri
Zdroj: Northern Samar Police

Policajný šéf a kolegovia zostali zhrození

Po tragickom incidente sú jeho kolegovia v šoku. Nemôžu uveriť, čo sa stalo. Zarazený je aj policajný šéf Arnel Apud. "Bola to nehoda, nešťastie, ktoré nedokážem vysvetliť," uviedol podľa britských novín Daily Mail o smrti Boloka. Za 25 rokov čo je policajt ešte nikdy nestratil jedného zo svojich mužov kvôli bojujúcemu vtákovi.

Kohútie zápasy a príslušné stávky sú na Filipínach populárne. Ale kvôli koronavírusovej pandémii sú všetky akcie zakázané, vrátane krvavých kohútích zápasov.


Galéria

Christian Bolok zahynul pri

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články