Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Sestrička čoskoro porodí, kvôli KORONAVÍRUSU nemôže odísť na materskú: Šokujúce FOTO!

Taylor P.
Taylor P.
Zdroj: Instagram/taylorpoynter_
02.05.2020 00:01

JOLIET – Taylor Poynterová (27) je v ôsmom mesiaci tehotenstva, no i tak stojí v prvej línii v boji s koronavírusom. Nemôže totiž odísť na materskú dovolenku.


Čítajte aj: Najstrašnejší moment, aký sestričke Martine utkvel v pamäti: V New Yorku zažila situácie dovtedy nepredstaviteľné

Taylor Poynterová (27) žije so svojím manželom v meste Joliet v americkom štáte Illinois. V tamojšej nemocnici pracuje ako asistentka lekára. Hoci je Taylor v radostnom očakávaní, ťahá smeny v nemocnici a stará sa o pacientov s covid-19.

Taylor P.
Zdroj: Instagram/taylorpoynter_

Momentálne je v ôsmom mesiaci tehotenstva a na jej instagramovom účte visia fotky, ktoré ju zachytávajú v ochrannom obleku, rúšku, s ochranným štítom a rukavicami. Nastávajúca mamička totiž z dôvodu koronavírusovej pandémie nesmela odísť na materskú dovolenku. A ako uvádza britský Daily Mail, nie je jediná tehotná, ktorá stojí v prvej línii.

Taylor P.
Zdroj: Instagram/taylorpoynter_

„Určite by som to nerobila, keby som nemusela. Radšej by som sedela doma. Nechcem v druhom stave pracovať s týmito pacientmi, ani ohroziť svoje dieťa,“ priznala Taylor a dodala, že seba i dieťa sa snaží čo najviac ochraňovať.  

Taylor P.
Zdroj: Instagram/taylorpoynter_

Poynterová reagovala aj na množstvo komentárov, ktoré sa jej kopia pod snímkami z pracoviska. Tvrdí, že fotky nezverejňuje kvôli tomu, aby ju ľudia obdivovali, ale preto, lebo v súčasnej dobe je to jediný spôsob, ako môže osláviť posledný trimester svojho tehotenstva.

„Tiež si myslím, že to ľuďom dáva jasný obraz o tom, ako práve teraz vyzerajú naše životy. Všetko je zhrnuté na jednej fotografii,“ povedala.

Taylor P.
Zdroj: Instagram/taylorpoynter_

 


Galéria

Taylor P. Taylor P. Taylor P. Taylor P. Taylor P.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články