Muž chcel masturbovať pod schodami v paneláku: FOTO Jeho márnu snahu ukončili až policajti | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Muž chcel masturbovať pod schodami v paneláku: FOTO Jeho márnu snahu ukončili až policajti

Nahý muž sa snažil masturbovať pod schodami v paneláku.
Nahý muž sa snažil masturbovať pod schodami v paneláku.
Zdroj: MP/Týdeník policie
06.08.2019 12:00

PŘEROV - Polícia u našich susedov riešila kuriózny prípad. V Pondelok prijali na tiesňovej linke žiadosť o zákrok proti neznámemu nahému mužovi, ktorý sa schoval v panelovom dome pod schody a masturboval.


Strážnikov po príjazde kontaktoval oznamovateľ a pustil ich dovnútra. Na ich prekvapenie skutočne našli nahého muža, ktorý ležal pod schodami. "Naháč sa snažil ako len mohol, aby dosiahol erekciu," napísala česká polícia na svojej stránke "Vzhľadom k tomu, v akom stave sa nachádzal, veľmi sa mu to nedarilo a zvyšok jeho snahy ukončili strážnici dôraznou výzvou," dodala polícia. 

Opilec v zoo dostal hlúpy nápad a preliezol plot: Zážitok pre návštevníkov, VIDEO jazdy na žirafe

Po tom, ako sa muž obliekol a preukázal dokladom totožnosti, policajti zistili, že je to známa firma a občas, keď je pod vplyvom alkoholu, tak sa uchyľuje k podobnému správaniu sa. Ako však poznamenala polícia, vždy sa ukryje a svojmu "snaženiu" sa oddáva mimo dohľadu verejnosti. Polícia ho preto napomenula a nasmerovala domov. 

Príbeh snaźiaceho sa naháča sa však týmto neskončil. O asi hodinu neskôr na polícia volala vydesená žena s tým, že do predzáhradky jej domu vstúpil neznámy muž a zaspal na schodoch. Strážnici, po príchode na miesto, zistili, že ide o starého známeho, tak ho zobudili a odprevadili domov. Našťastie, tentokrát oblečeného.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články