Fuj, takýto odpad sa nedá nazvať rodičmi: Zverstvá na deťoch, raňajky radšej odložte nabok | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Fuj, takýto odpad sa nedá nazvať rodičmi: Zverstvá na deťoch, raňajky radšej odložte nabok

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
13.02.2019 08:55

DECATUR - Texaská polícia v utorok objavila dve deti zamknuté v klietke pre psy a ďalšie dve špinavé od výkalov a moču. Šerif Lane Akin z Wise County uviedol, že všetky deti boli hladné a smädné. V stodole sa podľa neho nachádzalo množstvo jedla, no chladnička a skrinky boli zamknuté, takže sa deti k potravinám nemohli dostať. Na mieste našli troch chlapcov vo veku jeden, dva a päť rokov a tiež štvorročné dievčatko. Dve najstaršie deti boli zamknuté v klietke s rozmermi 90 krát 90 centimetrov.


Polícia prišla na miesto v utorok o 7:20 tamojšieho času po tom, ako dostala hlásenie o domácom násilí. Policajti sa rozprávali s mužom a ženou, keď začuli detské hlasy zo stodoly. Dvojica sa hádala, pričom muž mal na tvári rezné rany. Dvadsaťštyriročného Andrewa Josepha Fabilu a rovnako starú Paige Isabow Harkings na mieste zatkli a obvinili ich z ohrozovania detí. Harkings takisto čelí obvineniu z útoku s priťažujúcimi okolnosťami. Žena je matkou všetkých štyroch detí, Fabila je otcom jedného z nich.

Deti hospitalizovali, no ich zdravotný stav nie je známy. Texaský úrad rodinných a ochranných služieb bol už v minulosti v kontakte s touto rodinou, avšak na inom mieste.


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články