Deti sa stali svedkami otrasného činu: Otec (35) rozrezal ich matku, nasledovali úchylnosti | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Deti sa stali svedkami otrasného činu: Otec (35) rozrezal ich matku, nasledovali úchylnosti

Justin Rey s manželkou Jessicou
Justin Rey s manželkou Jessicou
Zdroj: Youtube / Daniel Askill
19.11.2017 00:00

KANSAS CITY - Justin Rey (35) čelí vážnemu obvineniu. Jeho manželka zomrela pri pôrode, no jej telo schovával a neskôr rozrezal vo vani. To však nebolo všetko. Jeho zvrátené myšlienky pokračovali ďalej. Odfotografoval sa s mŕtvolou a na fotkách pózoval aj s deťmi.


V americkom Jackson County v štáte Missouri v stredu obžalovali muža, ktorý na spoločných rodinných fotografiách pózoval so svojimi dvoma dcérami a zosnulou manželkou. Podľa novín The Kansas City Star Justina Reya obžalovali za bezohľadné ohrozovanie dieťaťa a tiež za to, že neohlásil úmrtie manželky. 

Justin s manželkou Jessicou
Justin Rey s manželkou
Zdroj: Youtube / Daniel Askill

Manželku najprv zabil, potom sa fotografoval s jej mŕtvolou a do fotiek zatiahol aj svoje dve deti, dvojročnú dcérku a novorodeniatko. Manžel polícii prezradil, že o dva dni neskôr v hotelovej izbe v Kansas City rozrezal jej telo vo vani pred očami svojich detí. Súdne záznamy uvádzajú, že Jessica Monteiro Rey zomrela 20. októbra po tom, ako priviedla na svet dieťa.

Pozostatky objavili 24. októbra v chladničke v sklade v neďalekom meste Lenexa, kde muž s deťmi prespával. Kauciu stanovili na jeden milión dolárov (v prepočte približne 840-tisíc eur). Rey neskôr povedal, že jeho manželka spáchala hneď po pôrode samovraždu, v ďalšom výroku však tvrdí, že zomrela hneď po pôrode.

Justin Rey čelí vážnemu
Zdroj: SITA/AP/Tammy Ljungblad/The Kansas City Star

Podľa dokumentov, v ktorých sa nachádzal aj videozáznam z osudnej noci, vyšetrovatelia zistili, že Justin odišiel z hotela s deťmi a za sebou ťahal veľký chladič s čiernym vreckom na vrchole. Zábery z nasledujúcej noci dokazujú, že Rey a dievčatá spali spolu s chladičom v skladovej jednotke Lenexa, Kansas.

Justin Rey čelí vážnemu
Zdroj: SITA/AP/Tammy Ljungblad/The Kansas City Star

Justin Rey čelí vážnemu
Zdroj: SITA/AP/Tammy Ljungblad/The Kansas City Star


Galéria

Justin Rey s manželkou Justin s manželkou Jessicou Justin Rey čelí vážnemu Justin Rey čelí vážnemu Justin Rey čelí vážnemu Saad Harírí vo Francúzsku

Nástroje k článkuZDROJ: SITA, AMaj
FOTO: SITA/AP/Tammy Ljungblad/The Kansas City Star, YouTbe,
VIDEO: YouTube/KCTV5 News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články