FOTO Ďalšia streľba v USA: Dvaja útočníci stále unikajú | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

FOTO Ďalšia streľba v USA: Dvaja útočníci stále unikajú

Streľba v Denveri
Streľba v Denveri
Zdroj: SITA/Helen H. Richardson/The Denver Post via AP
02.11.2017 08:35

DENVER - Dvoch mŕtvych mužov a jednu ženu hlásila polícia v súvislosti so streľbou, ku ktorej došlo v stredu večer miestneho času na predmestí Denveru v americkom štáte Colorado. Miestom incidentu bol jeden z obchodných domov spoločnosti Walmart, informovala v noci na štvrtok agentúra AP.


Polícia na denverskom severnom predmestí Thornton upozornila prostredníctvom siete Twitter obyvateľov, aby sa vyhýbali okoliu uvedeného zariadenia, ku ktorému boli vyslané desiatky vozidiel pohotovostných zložiek. Viacero ľudí uviedlo, že sa v obchodnom dome ukrývali, kým ich neodviedli do bezpečia policajti. Na miesto udalosti smerovali aj osobitní agenti amerického federálneho Úradu pre alkohol, tabak, strelné zbrane a výbušniny (ATF), informovala AP.

Streľba v Denveri
Zdroj: SITA/Helen H. Richardson/The Denver Post via AP

Server theDenverChannel.com s odvolaním sa na informované zdroje uviedol, že polícia podozrieva zo streľby dvoch mužov. Obaja sú údajne stále na úteku. Agentúra AP napísala, že zatiaľ nebol nikto zatknutý a detektívi prezerajú záznamy bezpečnostných kamier a spovedajú svedkov kvôli popisu strelca.


Galéria

Streľba v Denveri Streľba v Denveri Streľba v Denveri Streľba v Denveri

Nástroje k článkuZDROJ: TASR, ČTK
FOTO: SITA/Helen H. Richardson/The Denver Post via AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články