°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Chlapík si chcel kúpiť pivo počas Ramadánu: VIDEO Nákup sa zmenil na boj o život

Zdroj: YouTube/Lepoint.fr
01.06.2017 18:00

PARÍŽ - Išiel si kúpiť pivo a skoro pritom prišiel o život. Chlapík bude s hrôzou spomínať, ako ho napadol útočník s obrovským nožom. Brániť ho musela žena, ktorá útočníka schmatla pod krk.


Neznámy muž, ktorý vychádzal z parížskeho obchodu s balením piva, bol napadnutý útočníkom s veľkým nožom. Video priniesol francúzsky portál lepoint.fr. Incident sa odohral v utorok podvečer.

Chlapík si chcel kúpiť
Zdroj: YouTube/Lepoint.fr

Na záberoch je vidno, ako si chlapík v sukni, ktorá pripomína moslimské oblečenie, skrýva nôž, aby ho následne na chlapíka vytiahol a zahnal sa po ňom. Žena sprevádzajúca napadnutého vzápätí reaguje a chytí útočníka pod krk. Následne sa aj na ňu zaženie.

Chlapík si chcel kúpiť
Zdroj: YouTube/Lepoint.fr

Ramadán moslimovia slávia tento rok od 27. mája, plynie teda pár dní. Motív útočníka je stále neznámy, isté weby špekulujú, že ho mohlo nahnevať kupovanie alkoholu počas pôstneho obdobia. Isté však je, že stačil jeden nebezpečnejší pohyb a mohlo sa to skončiť tragicky.

Pozrite si VIDEO

Nikomu sa nič vážne nestalo. Francúzsky portál pripomína, že útočník pochádza z Paríža a narodil sa v roku 1996. Na druhý deň doobeda ho mala zadržať polícia.


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO A
VIDEO: YouTube/Lepoint.fr

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články