VIDEO sekúnd hrôzy: Duchaprítomnosť matky zachránilo dieťatku život | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

VIDEO sekúnd hrôzy: Duchaprítomnosť matky zachránilo dieťatku život

Zdroj: YouTube
05.02.2017 14:30

BATU UBAN - Neuveriteľné šťastie malo malé dievčatko po tom, čo ho v poslednej chvíli zachránila mamička pred strašnou smrťou. Sekundy rozhodovali o osude maličkej a matka zareagovala bez akéhokoľvek zaváhania. Video zachytávajúce sekundy hrôzy je naozaj desivé.


Okamžitá reakcia matky predišla hroznej katastrofe. Trojročné dievčatko sa rozbehlo k otvorenému výťahu, ktorý sa v momente ako sa malinká postavila do dverí začal zatvárať. Senzory malú postavičku nezachytili, keďže sa vo výťahu nenachádzali. Stačil teda malý okamih a dievčatko by bolo rozdrvené.

VIDEO sekúnd hrôzy: Duchaprítomnosť
Zdroj: YouTube

Tomu ale zabránila duchaprítomná matka, ktorá v poslednej sekunde dobehla a pravou nohou odkopla nič netušiace dieťa. Bleskurýchly reflex a malé dieťa padlo na zem do bezpečia. Video sa okamžite začalo šíriť po sieti. "Výťah nemal žiadne senzory. Tlačidlo na držanie otvorených dverí sa nachádza iba vo vnútri," ozrejmil strážnik bytového domu Mo Adib.

VIDEO sekúnd hrôzy: Duchaprítomnosť
Zdroj: YouTube

​Dievčatko bolo veľmi šťastné. Žena bola vraj v dome iba na návšteve. "Upozornila nás o tom, čo sa stalo a tak sme si pozreli zábery z kamier," priznal Mo a dodal: "Rodičia by mali dávať veľký pozor na svoje deti, ktoré sa nachádzajú v blízkosti výťahov." 


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: YouTube
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články