°C

Streda, 8. júl 2020. Meniny má Ivan, zajtra Lujza.

Sekretárka z úradu vlády sa chválila aktami: Tieto FOTO nemal jej šéf nikdy vidieť!

Zdroj: blick.ch
07.08.2014 16:17

BAZILEJ - Zamestnankyňa personálneho oddelenia švajčiarskej federálnej vlády sa na Twitteri poriadne odhalila! Zverejnila tam fotky, ktoré odkrývajú viac ako tamojšie úrady povoľujú. Oveľa viac, pretože je na nich vidieť prsia a iné intímnosti, ktoré hraničia s povolaním striptérky. Toto všetko si však dovolila zamestnankyňa oficiálnych úradov.


Žena mala na Twitteri okolo 11-tisíc fanúšikov. Určite vedeli, prečo sa ju oplatí sledovať. Zavesila tam doslova tvrdé akty a obrázky, kde si užíva odhaľovanie svojich prsníkov. Keby išlo o účet súkromnej osoby a nie zamestnankyne federálneho úradu, dalo by sa to tolerovať.

Sekretárka z úradu vlády
Zdroj: blick.ch

No svojim konaním vyvolala vo Švajčiarsku škandál. Pre tamojšie noviny sa vyjadrila, že žiadny problém nevidí, pretože je to jej súkromné konto. Kódex cti švajčiarskych úradníkov však takéto "prešľapy" nedovoľuje. Správať by sa mali primerane, inými slovami, slušne a konzervatívne. Nahé fotky z práce, kde je vidno kanceláriu, určite nepridávajú na povesti a prestíži federálnej vlády.

Sekretárka z úradu vlády
Zdroj: blick.ch

Okamžite sa spustila debata, či má byť dotyčná žena vyhodená z práce. Vraj keby ohrozuje bezpečnosť vlády, musela by okamžite odísť. Ibaže ani tieto hlasy obhajcov pravdepodobne neuspejú a nešťastnica bude musieť svoju prácu opustiť.

Sekretárka z úradu vlády
Zdroj: blick.ch

Personálne oddelenie švajčiarskej federálnej vlády (EPA - Eidgenössische Personalamt) pripravuje personálnu politiku Spolkovej rady a radi oddelenia a federálne agentúry pri realizácii personálnej politiky. Vykonáva hodnotenie a prieskumy a udržiava kontakty so sociálnymi partnermi.

Sekretárka z úradu vlády
Zdroj: blick.ch


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: Twitter.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články