°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Kollárovo vyčíňanie stopol Facebook: Drsná HÁDKA s Poliačikom a nakoniec nahota štátnej radkyne!

Boris Kollár a Martin Poliačik
Boris Kollár a Martin Poliačik
Zdroj: SITA
29.07.2016 15:15

BRATISLAVA - Boris Kollár si včera opäť vybral hviezdnu chvíľku. Kontroverzný politik najprv dourážal LGBTI komunitu, neskôr sa pustil do hádky s Martinom Poliačikom z SaS a celé to skončilo zablokovaním Kollárovej fanúšikovskej stránky na Facebooku.


Všetko to začalo anketou Homofób roka, na ktorú bol nominovaný aj líder strany Sme rodina za jeden zo svojich výrokov. V jednom zo statusov organizátorom najskôr vynadal do slniečkárov, blbečkov, zadubencov a rozvracačov tradícií, aby to následne vyšperkoval vyhlásením vlastnej ankety. 

"Priatelia, vyhlasujem prvý ročk ankety HOMOKLÁDA ROKA 2015, prosím, do komentov píšte nominácie," napísal, pričom sám navrhol napríklad poslaneckého kolegu Martina Poliačika. Spustil tak poriadnu vlnu reakcií.

Status Borisa Kollára
Zdroj: FB / Boris Kollar

Dotknutý Poliačik si následne servítku pred ústa nedával. "Nech mi to nikto nemá za zlé, ale neexistuje nič také ako možnosť dobrej vlády s podporou alebo účasťou primitívneho odpadu menom Boris Kollár," napísal na svojom profile.

V komentároch sa dočkal odpovede priamo od Kollára. "Nič sa neboj, Richard mi zavolá, ja sa s ním dohodnem a ty budeš musieť sklapnúť ako vždy." Liberál mal odpoveď aj na to: "Ja si nepamätám, že by sme si niekedy potykali, pán poslanec."

Slovná výmena medzi Martinom
Zdroj: FB / Martin Poliačik

Celá situácia sa nakoniec skončila zablokovaním stránky Borisa Kollára, ktorá na sociálnej sieti zaujíma takmer 80-tisíc ľudí. Z toho následne obvinil Poliačika a jeho "zaslepené ovce", ktorý sa voči takýmto tvrdeniam ohradil.

Dôvod krátkodobého zablokovania však bol iný ako nelichotivé vyjadrenia Kollára na adresu komunity LGBTI. Malo ísť o zverejnenie šteklivej fotografie štátnej radkyne Márie Troškovej. "Už ani Troškovú nemôžem uverejniť, aby ma nezablokovali," posťažoval sa Kollár neskôr, keď už bola činnosť jeho stránky obnovená.

Status Martina Poliačika
Zdroj: FB / Martin Poliačik


Galéria

Boris Kollár a Martin Status Borisa Kollára Slovná výmena medzi Martinom Status Martina Poliačika Status Borisa Kollára

Nástroje k článkuZDROJ: ph
FOTO: SITA, FB / Martin Poliačik, Boris Kollár

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články