°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Z motorkára sa vykľul díler: Riskantná jazda sa skončila haváriou, našli u neho pervitín

Zdroj: KR PZ v Trnave
02.10.2019 13:25

ŠOPORŇA - Policajti obvodného oddelenia v Šoporni zadržali v nedeľu dílera s pervitínom. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová.


Polícia pri výkone služby v obci Šoporňa chcela zastaviť motorkára, ktorý jazdil po obci vysokou rýchlosťou a bez evidenčného čísla. "Motorkár nerešpektoval výzvy policajtov a snažil sa utiecť. To sa mu však nepodarilo, pretože riskantnú jazdu, aj po chodníku, nezvládol a havaroval," uviedla Kredatusová.

Z motorkára sa vykľul
Zdroj: KR PZ v Trnave

Pri sebe mal tašku a tú pred policajtmi prehodil cez plot rodinného domu, do ktorého narazil. "V nájdenej taške mal tri igelitové vrecúška s kryštalickou látkou a plastové striekačky. Expertíza potvrdila, že išlo o pervitín, pričom jeho množstvo by bolo minimálne na 697 dávok," doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Z motorkára sa vykľul
Zdroj: KR PZ v Trnave

Vyšetrovateľka 29-ročného, v minulosti už viackrát trestaného, muža zo Šoporne zadržala. Obvinila ho z drogovej trestnej činnosti a marenia výkonu úradného rozhodnutia a zároveň spracovala podnet na väzbu. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na tri až desať rokov.

Z motorkára sa vykľul
Zdroj: KR PZ v Trnave


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články