Starček havaroval na rovnej ceste: Úradovala únava? Hrozivý pád do potoka a ťažké zranenia! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Starček havaroval na rovnej ceste: Úradovala únava? Hrozivý pád do potoka a ťažké zranenia!

Vodič utrpel ťažké zranenia.
Vodič utrpel ťažké zranenia.
Zdroj: KR PZ KE
02.10.2019 14:00

KOŠICE - V utorok v popoludňajších hodinách smerovala polícia k dopravnej nehode. Pravdepodobne sa pod ňu podpísala únava. Senior (70) utrpel ťažké zranenia, so svojím vozidlom skončil v potoku. Pri pohľade na zničené auto by sa však dalo povedať, že nad ním stáli všetci svätí.


K havárii došlo na rovnom úseku cesty. "Možno aj v dôsledku únavy zišiel s vozidlom mimo vozovky vľavo v smere svojej jazdy 70-ročný vodič vozidla Ford Ranger," skonštatovala polícia o možnej príčine nehody.

Vodič utrpel ťažké zranenia.
Zdroj: KR PZ KE

Vodič s autom pravou časťou narazil do zábradlia mosta. V dôsledku toho vozidlo vymrštilo a potom dopadlo na kolesá do potoka. "Pri dopravnej nehode došlo k ťažkému zraneniu vodiča s predpokladanou dobou liečenia nad 6 týždňov," spresnili zástupcovia zákona v príspevku. Alkohol svoju rolu nezohral, keďže dychová skúška bola negatívna.

Vodič utrpel ťažké zranenia.
Zdroj: KR PZ KE

Poškodením zábradlia bola Správe ciest KSK spôsobená škoda 1000 eur a na vozidle vznikla škoda 10000 eur. Dôležité však je, že udalosť si nevyžiadala obete. Na cestách buďte opatrní.


Galéria

Vodič utrpel ťažké zranenia. Vodič utrpel ťažké zranenia. Vodič utrpel ťažké zranenia. Vodič utrpel ťažké zranenia.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články