VIDEO Protidrogová akcia v Piešťanoch: Polícia obvinila dvoch bratov, marihuana za tisíce eur | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

VIDEO Protidrogová akcia v Piešťanoch: Polícia obvinila dvoch bratov, marihuana za tisíce eur

Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj
26.09.2019 12:00

PIEŠŤANY - Zaistená marihuana za vyše sedemtisíc eur a obvinení bratia sú výsledkom protidrogovej razie v Piešťanoch. Akcia Vážka sa uskutočnila v utorok.


Ako informovala trnavská krajská polícia, priamo pred domom policajti zadržali 26-ročného Michala s dvomi igelitkami s marihuanou. Zo zdržaného množstva by sa dalo pripraviť vyše 2 300 dávok. Pri následnej domovej prehliadke zaistili aj ďalšie predmety súvisiace s distribúciou drog. Michal čelí obvineniam z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Hrozí mu 10 až 15 rokov väzenia.

Drogy nakupoval v Čechách a distribuovali ich v Trnavskom kraji, najmä v Piešťanoch, ale aj v Nitrianskom a Trenčianskom kraji. V druhom byte policajti zadržali Michalovho o tri roky mladšieho brata Ondreja. Ten mal pri sebe štyri dávky marihuany. Mladík už bol podmienečne odsúdený pre drogovú trestnú činnosť. Vyšetrovateľka ho obvinila z drogového prečinu. Za mrežami môže stráviť až päť rokov. Na oboch bol spracovaný podnet na väzobné stíhanie.


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
VIDEO: FB/Polícia SR -Trnavský kraj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články