Mladý Ukrajinec havaroval na Trnavskom mýte: FOTO Auto skončilo na streche! Dvaja zranení | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Mladý Ukrajinec havaroval na Trnavskom mýte: FOTO Auto skončilo na streche! Dvaja zranení

Opitý Ukrajinec spôsobil na bratislavskom Trnavskom mýte nehodu
Opitý Ukrajinec spôsobil na bratislavskom Trnavskom mýte nehodu
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj
22.09.2019 14:02

BRATISLAVA – Ukrajinský vodič v nedeľu v skorých ranných hodinách spôsobil na bratislavskom Trnavskom mýte nehodu, pri ktorej poškodil električku. V krvi 25-ročnému mužovi policajti namerali 1,69 promile alkoholu. O prípade informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


Ukrajinec to v Bratislave prehnal s alkohol a jeho auto skončilo na streche. Nehoda sa stala krátko pred piatou hodinou ráno. Poškodená bola električka a celková škoda sa vyšplhala na 3000 eur. 

Mladý vodič vyšiel na ostrovček, auto skončilo na streche

„Podľa doterajších informácií 25-ročný vodič motorového vozidla značky Mazda pri prejazde križovatkou v smere na Vajnorskú ulicu neprispôsobil rýchlosť svojim schopnostiam, vyšiel na ostrovček a následne sa vozidlo prevrátilo na strechu,“ uviedol.

Mladý Ukrajinec havaroval na
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Ako ďalej vysvetlil, počas prevrátenia sa z motorovej časti uvoľnil alternátor, ktorý poškodil električku Mestskej hromadnej dopravy. „Pri nehode utrpel vodič ako aj jeho spolujazdec – obaja štátni príslušníci Ukrajiny zranenia, s ktorými boli prevezení do jednej z nemocníc,“ informoval Szeiff.

Mladý Ukrajinec havaroval na
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Nehodou bola spôsobená celková škoda vo výške približne 3000 eur. V tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Prípad sa podľa hovorcu realizuje v tzv. superrýchlom konaní.


Galéria

Opitý Ukrajinec spôsobil na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články