Nedeľa, 20. jún 2021. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Smutný koniec pátracej akcie v pohorí Tribeč: Vladimíra (†20) našli mŕtveho!

Vladimír Švajlen je nezvestný.
Vladimír Švajlen je nezvestný.
Zdroj: FB/Polícia SR - Nitriansky kraj
24.08.2019 16:21

NITRIANSKA STREDA - Len 20-ročného Vladimíra z Nitrianskej Stredy naposledy videli v sobotu 17. augusta. Odvtedy sa po ňom zľahla zem. Jeho blízki verili, že sa nájde živý a zdravý, žiaľ, dnes nádej stratili definitívne. V pohorí Tribeč po mladíkovi pátrala polícia, hasiči, Pohotovostný pátrací tím aj HAKA.


Pátracia akcia pokračovala aj dnes, žiaľ, mladíkovo telo našli bez známok život. Podľa našich informácií mal byť obesený na strome v lese. Na pátraní sa podieľal aj  Pohotovostný pátrací tím. Informácie zdieľala na sociálnej sieti aj HAKA, ktorá pri pátraní tiež pomáhala. 

Pátracia akcia v pohorí Tribeč: FOTO Vladimír je nezvestný piaty deň, prehľadávajú vodnú hladinu

"Pátranie po Vladkovi ukončené. Žiaľ, našli sme ho bez známok života. Veľmi pekne ďakujeme približne stovke dobrovoľníkov z HAKA a dobrovoľným organizáciám, ktoré sa na dnešnom, v poradí treťom pátraní, zúčastnili. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť," napísal administrátor HAKA Štefan Farkaš. 

Hľadali ho od soboty

Vladimíra Švajlena videli naposledy v sobotu približne o 19.30 hod. na dámskom horskom bicykli bielo-ružovej farby. Pátracie akcie vykonávali v časti Tribečského pohoria v katastrálnom území Solčany, Krnča a Nitrianska Streda.

Pátracia akcia sa skončila
Zdroj: Pohotovostný pátrací tím

Pátracia akcia sa skončila
Zdroj: Pohotovostný pátrací tím

Pátracia akcia sa skončila
Zdroj: Pohotovostný pátrací tím


Galéria

Vladimír Švajlen je nezvestný. Pátracia akcia sa skončila Pátracia akcia sa skončila Pátracia akcia sa skončila Pátranie po Vladimírovi zatiaľ Vladimír sadol na bicykel Vladimír sadol na bicykel

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články