Košickí policajti prichytili dve opité vodičky: FOTO Jedna skončila pri plote rodinného domu | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Košickí policajti prichytili dve opité vodičky: FOTO Jedna skončila pri plote rodinného domu

Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj
12.08.2019 13:40

KOŠICE - Opité ženy za volantom chytili policajti v Košickom kraji. Alkoholom sa poriadne posilnila 36-ročná Košičanka. Ako informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, vodička Octavie v Družstevnej pri Hornáde pred jedným z rodinných domov prešla za obrubník na trávu a po niekoľkých metroch vozidlo zostalo stáť opreté o plot rodinného domu.


Privolaní policajti žene namerali 2,25 a pri opakovanej skúške až 2,54 promile alkoholu v dychu. V nedeľu zastavili v Michaľanoch v okrese Trebišov 54-ročnú Košičanku na Toyote. Nafúkala 1,10 promile. Obidve ženy čelia obvineniam z ohrozenia pod vplyvom návykových látok. Obom zadržali vodičský preukaz.

Nehoda v Družstevnej pri Hornáde
Košickí policajti prichytili dve
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj

Ako upozornila Mésarová, aj napriek neustálym výzvam polície je nedisciplinovaných účastníkov cestnej premávky stále dosť. Len počas uplynulého týždňa chytili policajti 27 podgurážených šoférov. Sedem z nich malo viac ako jedno promile. Zaevidovali 23 nehôd, pri dvoch z nich zahynuli dve osoby. Ťažko sa zranilo päť osôb, deväť vyviazlo s ľahkými poraneniami.

Nehoda v Družstevnej pri Hornáde
Košickí policajti prichytili dve
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj


Galéria

Nehoda v Družstevnej pri Nehoda v Družstevnej pri

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články