FOTO Muž sadol za volant s dvomi promile: Autom napálil rovno do policajného auta | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

FOTO Muž sadol za volant s dvomi promile: Autom napálil rovno do policajného auta

Mladý vodič narazil do odstaveného policajného auta
Mladý vodič narazil do odstaveného policajného auta
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
10.08.2019 16:25

BRATISLAVA - Mladý vodič narazil do odstaveného policajného auta. Nafúkal takmer dve promile. Ako uvádza polícia na svojej facebookovej stránke, dnes okolo 02:00 došlo na Einsteinovej ulici v Bratislave k dopravnej nehode dvoch motorových vozidiel, z ktorých jedno bolo vozidlom hliadky Pohotovostných motorových vozidiel (PMJ).


„Podľa doterajších informácii 25-ročný vodič vozidla Volkswagen Golf počas jazdy po Einsteinovej ulici z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do vozidla s označením POLÍCIA, ktoré bolo v tom čase odstavené na pravej krajnici. Mladý vodič bol podrobený vykonaniu dychovej skúšky, ktorou bola nameraná hodnota 0,93 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 1,94 promile. Opakovaná skúška prítomnosť alkoholu v dychu potvrdila,“ píše polícia na facebooku. 

Ako ďalej informuje, vodič bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie. Škoda spôsobená touto nehodou bola vyčíslená na takmer sedem tisíc eur.

Mladý vodič narazil do
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

„V tejto súvislosti upozorňujeme vodičov, že alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí. Na Slovensku platí takzvaná ´nulová tolerancia´ výšky hladiny alkoholu v dychu, respektíve v krvi u vodičov. Preto opäť apelujeme na vodičov, aby boli na cestách voči sebe, ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky, zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili,“ vyzýva polícia.


Galéria

Mladý vodič narazil do Mladý vodič narazil do

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články