°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Polícia hľadá Hyacinta na FOTO: Odišiel do svojho vinohradníckeho domčeka, domov sa nevrátil

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
09.08.2019 10:15

BRATISLAVA - Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 82-ročnom Skaličanovi. Hyacint Škojec odišiel v stredu ráno autobusom do svojho vinohradníckeho domčeka v oblasti Staré hory, v katastri mesta, kde sa každý deň stará o svoju mačku.


Popoludní sa zvykol vždy vrátiť domov, no tentokrát neprišiel. V záhradkárskej oblasti ho manželka nenašla. Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, policajti vykonali pátraciu akciu, do ktorej boli zapojené aj hliadky mestskej polície a záchranári z Gabčíkova. Preverujú aj informáciu, že staršieho pána videli v Čechách v rekreačnej oblasti Mlýnky. Policajti prostredníctvom SIRENE požiadali o pomoc českých kolegov.

Hyacint Škojec
Hyacint Škojec
Zdroj: SITA/KR PZ Trnava

Nezvestný dôchodca je 175 cm vysoký, strednej postavy, má hnedé oči, šedivé vlasy. Oblečené mal tmavé nohavice, modré tričko, so sebou mal čierny batoh Adidas. Vzhľadom na vek a zdravotný stav môže byť značne dezorientovaný. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť je možné oznámiť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Hyacint Škojec
Hyacint Škojec
Zdroj: SITA/KR PZ Trnava


Galéria

Polícia pátra Hyacint Škojec Hyacint Škojec

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články