Tragédia v Bratislave: VIDEO Čelná zrážka s autobusom po šialenej jazde vodiča (†32), odstrašujúce zábery | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Tragédia v Bratislave: VIDEO Čelná zrážka s autobusom po šialenej jazde vodiča (†32), odstrašujúce zábery

Nehoda autobusu a osobného auta mala tragické následky.
Nehoda autobusu a osobného auta mala tragické následky.
Zdroj: Tip čitateľa
19.06.2019 13:57

BRATISLAVA - V utorok okolo 21. hodiny došlo v hlavnom meste k hrozivej dopravnej nehode. Už pri pohľade na autobus a auto, ktoré sa čelne zrazili, bolo jasné, že udalosť si vyžiadala zranených. Napokon však prišla smutná správa. Jedna osoba zraneniam podľahla, pomôcť jej už nedokázali ani privolaní záchranári.


Fotografie v článku nie sú vhodné pre maloletých a citlivé povahy.

Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, podľa doterajších informácií viedol 32-ročný šofér vozidlo zn. Volvo (EČV ZV) po Istrijskej ulici smerom na Devín. "Pri prechádzaní uvedeným úsekom prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin s vozidlom do protismeru, kde došlo k jeho čelnej zrážke s protiidúcim autobusom zn. MAN (EČV BL)," priblížila hovorkyňa.

Vodič auta utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Podľa komentárov na sociálnej sieti zahynul aj jeho pes, ktorého viezol v aute. "Štyri osoby boli prevezené do bratislavských nemocníc s ľahšími až stredne ťažkými poraneniami," doplnila hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Išlo o vodiča autobusu a troch cestujúcich.

FOTO Tragická nehoda pri Rožňave: Bojovník Adrián (†28) urobil počas jazdy na motorke osudnú chybu

Šialená rýchlosť?

Viacerí ľudia, ktorí mali byť svedkami tragickej udalosti, na sociálnej sieti uvádzali, že vodič osobného auta poriadne dupol na plyn. "Podľa svedectiev, mladý vodič osobného auta vo veľkej rýchlosti predbiehal autobus, pričom čelne narazil do iného, protiidúceho autobusu. Vodič osobného auta nehodu neprežil. Podotýkam, že nehoda sa stala na úseku, kde je povolená rýchlosť 50km/hod.," opísal Ján.

Nehoda autobusu a auta
Zdroj: Marcel N.

Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia nehody, sú však podľa polície v súčasnosti predmetom vyšetrovania. "V tejto súvislosti poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia," dodala Veronika Slamková.

Nehoda autobusu a auta
Zdroj: Marcel N.

Nehoda autobusu a auta
Zdroj: Marcel N.

Nehoda autobusu a auta
Zdroj: Marcel N.

Nehoda autobusu a auta
Zdroj: Marcel N.

Nehoda autobusu a auta
Zdroj: Marcel N.


Galéria

Nehoda autobusu a osobného Nehoda autobusu a auta Nehoda autobusu a auta Nehoda autobusu a auta Nehoda autobusu a auta Nehoda autobusu a auta Nehoda autobusu a auta

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin
VIDEO:Veronika Zigová

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články