°C

Utorok, 4. august 2020. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Tragédia pri Trnave: Odstrašujúce FOTO! Zahynul len 24-ročný mladík na BMW

Smrteľná nehoda, pri ktorej zomrel len 24-ročný vodič.
Smrteľná nehoda, pri ktorej zomrel len 24-ročný vodič.
Zdroj: KR PZ TT
05.06.2019 12:00

TRNAVA - Dopravná nehoda, ktorá sa stala na ceste v smere od Trnavy na obec Zvončín, si vyžiadala život len 24-ročného mladíka. Z nezistených príčin zišiel na rovnom úseku z cesty, kde sa s autom viackrát prevrátil.


Smrteľná dopravná nehoda sa stala krátko po polnoci z utorka na stredu. Z doposiaľ nezistených príčin zišiel len 24-ročný vodič z cesty a niekoľkokrát sa s autom prevrátil. Nárazy ho vyhodili mimo auta a s ťažkými zraneniami bol prevezený do nemocnice. Žiaľ, zraneniam podľahol. 

Smrteľná nehoda, pri ktorej
Zdroj: KR PZ TT

Smrteľná nehoda, pri ktorej
Zdroj: KR PZ TT

"Príčiny nehody polícia vyšetruje aj za pomoci znalca z odboru cestnej dopravy a bola nariadená pitva, pri ktorej sa vylúči alebo potvrdí požitie alkoholu, prípadne iných návykových látok," informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová s tým, že polícia zároveň apeluje najmä na mladých vodičov, aby boli rozvážni a jazdili zodpovedne.

Smrteľná nehoda, pri ktorej
Zdroj: KR PZ TT

"Dopravné predpisy nie sú stanovené preto, aby sme skúšali, či ma nachytajú policajti, ale preto, aby sme sa z ciest vrátili domov živí a zdraví. Častou príčinou nehôd, ktoré zavinili mladí ľudia, býva práve príliš vysoká rýchlosť. Do dnešného dňa došlo v Trnavskom kraji od začiatku roka už k 14 tragickým dopravným nehodám, pri ktorých zahynulo 15 ľudí. Je to o troch ľudí viac ako v uplynulom roku," dodala Kredatusová.


Galéria

Smrteľná nehoda, pri ktorej Smrteľná nehoda, pri ktorej Smrteľná nehoda, pri ktorej Smrteľná nehoda, pri ktorej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články